Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Am auzit ca hackerii erau turci

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 oltciter

oltciter

Big Shark

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2362 posts

Posted 01 May 2007 - 03:43 PM

Mangusta mi-a spus ca hackerii erau turcii.Asa ca am sa le transmit urmatoarele:
Turkish hacker matu
Balaban turkish hacker
Sheitan will be on your head turkish hacker.

Acum cred ca vor intelege daca imi vor citi threadul.

Oltciter
  • 0

#2 Methos

Methos

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 40 posts

Posted 02 May 2007 - 02:45 PM

De acord cu tine! Chit ca nu inteleg o iota.;)

Poate threadurile astea ar trebui sa fie mutate la "Discutii generale".
Primii pasi in forex nu presupun neaparat sa faci un forum. Si nici ca el sa fie atacat de hackeri.

Felicitari lui Stefan pentru munca depusa!
  • 0

#3 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 02 May 2007 - 11:55 PM

Cum spui tu, Olciter! Sper sa-i doara ce le-ai zis acolo ;). Cred ca Methos are dreptate si am mutat threadurile la "Discutii generale"... Sper ca nu e nici o problema din partea ta.

Methos, multumesc pentru aprecieri! Nu e munca pentru ca e facuta cu placere (cu mici exceptii, bineinteles).
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.