Sari la conținut

Ce s-a intamplat cu EUR/JPY ?


Postări Recomandate

Am deschis Metatraderul aseara si am vazut pe EUR/JPY un foarte mare spike. Asa ceva nu am vazut nicioadata pe nici o pereche. Oare ce s-a intamplat sau ce putem presupune ca s-a intamplat. sa fie de vina brokerul cu cotatiile lui? A gresit cotatiile? Caci imi vine greu sa cred ca s-a putut inregistra asemenea miscare in realitate. Pe data aceea chiar nu am putut urmari piata si mi se pare ca ceva " este putred in Danemarka".

Sub bara aceea de pe daily scrie:

2007.07.02 00:00

Open: 166.65

High : 166.86

Low: 92.37

Close: 166.75

 

Volume :9560

 

Brokerul este Lite Forex. M-am uitat si pe alta platforma de la IBFX si nu apare asemenea spike in platforma. Poate sa-mi confirme cineva care are platforma Lite forex?

Editat de maslow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

e un simplu bug, nu stiu daca bugul respectiv a avut si repercursiuni asupra tranzactiilor deschise.

am avut si eu un astfel de spike mai demult tot cu un broker care folosea platforma metatrader, cred ca mai exista postul undeva pe vamist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.