Sari la conținut

Intalnire intre forexisti si bursieri


Stefan

Intalnire  

13 membri au votat

  1. 1. Veniti la intalnire (daca se organizeaza) ?

    • Da
      13


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

O solutie ar fi sa punem de acord un loc si un moment de intalnire saptamanal sau lunar. Facem un club al traderilor. Cine nu poate sa vina o data, vine alta data; nu trebuie sa vina toata lumea la un moment dat. Facem pe forum si o lista cu cine poata sa vina si cand, ca poate se formeaza si traditionalele bisericutze. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Eu sunt pentru. Cine-i impotriva, sa se abtina :). Nu cred ca se va strange lumea saptamanal, dar lunar ar fi ok. Sau ma rog... daca totusi vor fi doritori, se pot face intalniri si saptamanal. Parca si Mangusta (of, Bogdane.. abia ma obisnuisem cu dudu_tux) a propus chestia asta.

Facem in felul urmator: voi deschide o noua sectiune in "discutii generale" une vom stabili fiecare intalnire. Parerea mea este ca intalnirile sa se tina vinerea sau sambata seara ca sa nu fie lumea stresata ca trebuie sa ajunga a doua zi la serviciu. Fac imediat noua sectiune si deschid prima lista de inscrieri.

 

[edit]Thread-urile de inscriere sunt deschise

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intanlirile saptamanale sunt prea dese.O sa fim putini oameni care o sa participam la intanlirile lunare [cel putin la inceput] si cu atat mai putini la intanlirile saptamanale.O data pe luna este suficient dupa parerea mea , mai ales ca suntem o mana de oameni.

..Vinerea nu cred ca este o zi buna de intanliri deoarece sunt oameni care lucreaza si nu stiu cat chef ar avea ca dupa o zi plina la serviciu sa iasa undeva vineri seara.Sambata in a 2a parte a zile cred ca este cel mai bine pentru toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.