Sari la conținut

Mai pun chat-ul?


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Nu mai fac poll ca oricum nu prea vota lumea...

 

Pe forumul vechi exista si un chat care nu prea era folosit. Daca totusi mai sunt oameni interesati de asa ceva, va rog sa-mi spuneti si o sa-l pun din nou online.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

Parca imi aduc aminte ca mi-ai zis ceva de genul asta mai demult dar nu imi aduc aminte sa mai fi avut si altcineva probleme. Ia incearca sa accesezi forex[/acronym].vamist.com/forum/chat.php"]chatul pe vechiul site si spune-mi ce problema ai (mesaje de eroare, crapari de browser, etc.). Chatul e facut in flash si daca ai ultima vers de flash player, nu ar trebui sa ai probleme... teoretic. Dar cum tu folosesti Opera, totul e posibil ;). Si sa inteleg ca tu ai vrea sa fie din nou online?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Trebuie sa fii logat pe forumul vechi inainte de a putea accesa chatul de acolo. Sa mai adaug un vot din partea ta pentru chat pe forumul nou? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa fii logat pe forumul vechi inainte de a putea accesa chatul de acolo. Sa mai adaug un vot din partea ta pentru chat pe forumul nou? ;)

sunt logat, dar asa cum am spus problema e veche la mine si inainte cand incercam era acelasi lucru, oi fi avand un bann ;) .

un vot si de la mine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Am pus chatul pe prima pagina... Daca scrieti www.vamist.com ar trebui sa apara automat. Din pacate, se pare ca nu tot timpul se logheaza automat si pe chat atunci cand sunteti logati pe forum si nu am reusit inca sa-mi dau seama de ce. Daca va apare casuta de logare, folositi userul si parola de pe forum. Cei care mai ai probleme sunt rugati sa posteze aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pus chatul pe prima pagina... Daca scrieti www.vamist.com ar trebui sa apara automat. Din pacate, se pare ca nu tot timpul se logheaza automat si pe chat atunci cand sunteti logati pe forum si nu am reusit inca sa-mi dau seama de ce. Daca va apare casuta de logare, folositi userul si parola de pe forum. Cei care mai ai probleme sunt rugati sa posteze aici.

adica volens nolens, tapand vamist.com si cu cookies activate suntem "trashi" in chat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.