Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

www.forexnewshub.com

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 spahiu

spahiu

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 12 January 2008 - 07:12 PM

am verificat siteul vamist asa de curiozitate .. http://dnscoop.com/?...=www.vamist.com

.. Forexnews HUb lam facut sa adune stiri, postari pe bloguri si alte articole intrun singur loc sa fie cit mai a ccesibile, utilizatorii voteaza pt cele mai interesante stiri si astfel contribuie la "desteptarea" celorlati... membrii pot posta stiri/articole etc care cred cas interesante .
  • 0

#2 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 12 January 2008 - 07:40 PM

Interesanta platforma pe care ai folosit-o.. Nu stiam de Pligg. Mult succes!
  • 0

#3 vladv

vladv

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 285 posts

Posted 13 January 2008 - 12:22 PM

Este chiar ce cautam ,seamana cu serviciul de news de la OANDA dar mi se pare mai bine structurat.Merci mult!
  • 0

#4 spahiu

spahiu

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 24 posts

Posted 13 January 2008 - 08:38 AM

Interesanta platforma pe care ai folosit-o.. Nu stiam de Pligg. Mult succes!

Pligg e interesant, aduce a DIGG da banuiesc ca asta e si scopul :)

ai vazut cit "valoreaza" siteul tau ? f interesant... nu se pune problema sal vinzi, nici nu stiu cine lar lua.. da e frumos cati da o satisfactie :)
  • 0

#5 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 14 January 2008 - 02:24 PM

...

ai vazut cit "valoreaza" siteul tau ? f interesant... nu se pune problema sal vinzi, nici nu stiu cine lar lua.. da e frumos cati da o satisfactie :)

Intr-adevar, dnscoop.com e un site care face bine la psihicul webmasterilor :)
  • 0

#6 Nailil

Nailil

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 3 posts

• Tranzactionez din 2005

Posted 17 January 2008 - 05:01 PM

Salut celor de pe forum, ma uitam si eu prin siteuri si am dat de unul romanesc, destul de bun parca: forexcapital.ro. Are analiza zilnica intraday si weekly pe perechile valutare de baza, cam opt, indici si stiri fundamentale la minut, comentarii, suporturi si rezistente de la Axel Rudolph Dow Jones
  • 0

#7 phaeton

phaeton

Forexist junior

• Members
  • PipPipPip
  • 98 posts

Posted 17 January 2008 - 08:17 PM

Salut celor de pe forum, ma uitam si eu prin siteuri si am dat de unul romanesc, destul de bun parca: forexcapital.ro. Are analiza zilnica intraday si weekly pe perechile valutare de baza, cam opt, indici si stiri fundamentale la minut, comentarii, suporturi si rezistente de la Axel Rudolph Dow Jones

ce-ar fi sa o lasi mai moale cu inocenta gen 'am dat de....'. asuma-ti ca face pub pt respectivul site si nu ne mai lua de fraieri pe 'nshpe thread-uri la rand.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.