Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Milionarul Mioritic

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Luca

Luca

Forexist junior

• Members
  • PipPipPip
  • 97 posts
  • Interests:personal finance, real estate, trading

• Tranzactionez din 2003
  • Broker curent Alpari UK, Tadawul FX, Interactive Brokers
  • Strategie/tehnica folosita trading automat (roboti comerciali si free), si trading discretionar (swing trading)

Posted 21 February 2008 - 10:40 AM

blog de educatie financiara personala, inceput in octombrie 2007

poate o sa incerc sa-l monetizez odata, dar toate informatiile de pe ele vor fi furnizate gratuit

temele blogului:
-finante personale
-cartea care imbogateste
-investitii imobiliare
-investitii la bursa (inclusiv forex!)
-d'ale blogului

INVIT PE TOTI DE PE VAMIST LA O VINATOARE DE GRESELI PE BLOGUL MEU; CITITI SI DESFIINTATI-MA (DACA E NEVOIE) :biggrin:
numai asa o sa pot sa mentin calitatea informatiei pe blog, daca am critici :wink:
  • 0

#2 forexman

forexman

Forexist junior

• Members
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted 22 February 2008 - 09:31 AM

Mi se pare un blog interesant ,dar se vede ca este la inceput de drum! :biggrin:
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.