Sari la conținut

Avem un nou moderator


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Incepand de astazi, inca doi ochi vegheaza asupra forumului... Carboon a fost avansat la rangul de moderator si are puterea de a ii pune la punct pe cei care nu respecta noul regulament :biggrin:. Ii multumesc si ii urez succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • 5 luni mai târziu...
  • Moderators

Well, de vo 2 zile sunt inca 2 ochi, intrucat Stefan mi-a facut onoarea sa ma avanseze moderator. Asta cand nu ma uit chioras, ca atunci e numai un ochi in plus. Pot sa ma uit chioras cand sunt mahmur dimineata, ori cand joc pirati (atunci ma uit piratereste, imi acopar un ochi cu mana, iar daca intra soacra-mea pe usa, vorba marelui Vasile Tomazian, il acopar si pe celalalt), ori cand ma uit cu un ochi la grafice, ori... well.. cand vreunu dintre voi intreceti limita... :)

 

Nu ca sa ma laud (well, ca sa ma si laud oleaca, dar sa nu spuneti la nimeni!) ci doar ca sa va pun in garda cu cine stati de vorba, sa nu ziceti ca nu stiati :)

 

Asta pentru ca pe forum nu apar in grupul moderatorilor, precum Carboon, poate ca trebuia sa fiu un moderator "secret", haha, si i-am stricat socotelile lui Stefan laudandu-ma pe aici (just kidding).

 

Lasand gluma la o parte, sper din toata inima ca activitatea mea ca moderator sa se limiteze la corectat greseli gramaticale (ceea ce am facut deja, corectand cateva titluri de topice, de exemplu "vietor"-ul lui Iordaki, in romanescul corect "viitor" - sorry, dar asa cum era suna ca naiba - de la topicul cu analiza comparata) si sa nu fiu nevoit sa "iau atitudine" impotriva vreunuia care intrece masura.

 

Spor mare la pipsi tuturor, si happy foruming!

(na ca iar am scornicit-o)

 

Fair winds!

 

later edit: pana acum, de fapt, cea mai tare achizitie e ca pot sa imi modific singur warn level-ul :)

Editat de tradelover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Of, ar trebui sa-mi cresti mie warn-ul ca nu am pus anuntul aici :). Imi cer scuze pt aceasta scapare si iti multumesc ca ai acceptat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.