Sari la conținut

BCR Securities :)


Postări Recomandate

alexian... sincre subiectul sau ceea ce mi s-a intamplat si li se itnampla multora dintre clientii acestor fosile, este cel mai de luat in seama. eu am spus si se poate citi ca daca eram atentionat ca din cauza limbajului de mahala nu s epoate publica, era o chestie dar sa citesti asa ceva si sa nu faci altceva decat pur si simplu sa stergi in conditiile in care mi-ai mai modificat alt post( un link care nu functiona) e distanta mare. nu am nicio pretentie de copyright sau mai stiu eu ce rahat de genul asta dar subiectul chiar este socant =)) adica chiar te lasa perplex :D. auzi tu sa nu poata sa-mi spuna cam in cat timp de la lansare mi s-ar executa ordinul =))))))) intr-o chestie unde fiecare juma' de minut e ca aerul si sa isi ia ei datele de pe bloomberg free (15min delay) :D))))))))))))))) in fine... eu am lucrat cu ei doar acest prim lot ca e clar ca o sa-i schimb doar ca vreau sa intru in forex cu acesti banuti dar daca as fi fost un inversunat al spotului... deja era prea mult. oricum eu am fost "the luky one" :D)) alta si mai tare.... cineva din bcr, avand actiuni, lanseaza un ordin limita acum ceva timp cand era undeva pe la 46,7-47 cu limita la 47 si asteapta persoana si asteapta... din vb in vb ca vreau sa vand si eu o parte la care persoana isi aduce aminte ca nici pana la ora discutiei respective nu ii se vanduse actiunile :D))))))))) si asta in conditiile in care ajunsese si 49,9 :D))))))))))))) suna la bcr securities si... surpriza :D)) ghiciti ce (vai stefane mai baga iconite pe aici ca nu ma pot tavali de ras) i-au pierdut ordinul :D)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.