Sari la conținut

Noul iPhone in Romania


Postări Recomandate

Tradelover, te rog mult =)) sa imi spui si mie modelul de G-smart care incorporeaza si GPS si 3G si TV.

L-am cautat pe site dar nu l-am gasit. Cele care au TV nu au GPS, cele cu GPS nu au TV. Sa fie vreo varianta doar pentru Asia ?

As fi tare interesat sa il cumpar ! Esti multumit de el ?

 

Eu am un Mio A701.

 

Apropo, pentru cei care au PDA -uri, pot descarca un program care va permite utilizarea meniurilor ca un I-Phone. Eu l-am descarcat si instalat. Nu se misca asa de repede ca I-Phone dar este o alternativa buna. Poti folosi Pocket-PC -ul cu o singura mana fara stilus.

Programul se numeste ,,Touch Commander Suite" !

 

Apache

 

Edit !

P.S. Scuze ! Am ,,forat mai adanc " si l-am gasit ! Am mai gasit aici http://smartphonedb.com/index.php?m=pdalist&list=tv si alte device ,,apetisante" !

Editat de Apache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Management

Toata lumea se intreaba cum vor mai face cei de la Apple profit daca vand telefonul atat de ieftin. Preturile de 199$ pentru varianta de 8GB si 299$ pentru varianta de 16GB sunt pentru TOATE tarile in care se va comercializa iPhone. Iata si o posibila explicatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.