Sari la conținut

Forex Chat


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Stiu ca multi dintre voi folosesc Yahoo messenger sau alte sisteme de chat pentru a comunica intre ei. Totusi, avem pe forum un chat care sta degeaba in cea mai mare parte a timpului. Asta pentru ca probabil lumea cand intra acolo si vede ca nu e nimeni, iese imediat. Cu siguranta nu se ridica la nivelul Yahoo sau MSN messenger dar cred ca are totusi un avantaj fata de acestea, avantaj care merita exploatat - este un chat exclusivist, numai pentru membrii de pe forum si puteti sa comunicati intre voi fara a va divulga adresa de MSN sau Yahoo.

 

De acum ii voi invita pe toti cei cu care mai vorbesc despre forex pe mess sa discutam pe chatul de pe site. In felul acesta sper ca se vor implica si altii in discutii. Cei care doresc, pot face acelasi lucru. Poate asa se vor incinge niste discutii interesante in timpul ce lumea tranzactioneaza :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Sal all!

Cu toate ca-s un losser incepator sunt total de acord cu administratorul vamistului deoarece avem la indemana o resursa interesanta de comunicare neexploatata, special conceputa pentru traderii romani.

Cred ca acest chat ar ajuta in principal pe cei ca mine "losseri incepatori" deoarece ar avea ce sa invete de la baietii forexului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Forex Chat era mai demult ca optiune in VAMIST, doar ca nu il foloseste nimine, shit!!! asa ca START USING THIS WAAAA :)

 

e fun. e altceva cand comunica live si se si raspunde live, de ex m-am uitat pe niste posturi ale lui olciter si am vazut acolo in poza ditamai lista cu oameni din romania, ma uit mai bine vad marketiva, mi-am facut cont si voila era un chatroom pentru romani, a fost si este nice... dar mi-ar prinde mai bine un vamist sa fiu sincer, ca nu ma joc pe marketiva ca sa tin ditamai platforma deschisa....

 

Asa ca sa speram ca se face mare chatul hi hi hi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi-ar place chatul numai ca daca e posibil sa gasesti o modalitate cu o optiune astfel incat atunci cand navighezi pe forum chatul (daca vrei) sa-ti ramana activ pe oricare pagine. asa mi-e greu sa intru pe principala dupa care sa dau pe ce ma intereseaza si iar sa revin(nu-mi spune ca pot tine un tab deschis :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Azi a fost cea mai mare activitate pe chat de la lansarea lui.

 

Acum puteti deschide chatul pe orice pagina si il puteti redimensiona si aseza unde vreti voi. Daca este deschis, cand treceti pe alta pagina se va redeschide automat... daca il inchideti, nu va va mai deranja pana nu-l deschideti voi din nou.

 

Enjoy it!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Si o mica precizare: daca ii faceti minimize si dupa aia il faceti mare, o sa faca logout si apoi imediat login. Inca nu am reusit sa imi dau seama de ce. Azi i-am stresat rau pe cei de pe chat pentru ca in timp ce ei vorbeau eu faceam teste si tot aparea ca m-am conecatat sau ca m-am deconectat. Imi cer scuze pentru asta fata de ei si voi incerca sa scot mesajele alea sa nu mai apara nimic cand se conecteaza sau cand se deconecteaza cineva.

 

[later edit] Am rezolvat cu mesajele enervante (acum ar trebui sa va apara doar un mesaj ca v-ati conectat voi, fara sa va mai apara si cand se conecteaza altii). Daca inca mai primiti mesaje cand intra sau cand iese cineva de pe chat, accesati http://www.macromedia.com/support/document..._manager07.html cautati in lista site-ul vamist.com si apasati "delete website". In felul acesta veti sterge cache-ul setat de flash si la urmatoarea intrare pe vamist.com o sa incarce chatul modificat in loc sa-l incarce pe cel vechi din cache. In fine... chestii tehnice :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

well, asa mai merge, era si mai bine daca era detasabila :) dar vorba ta, as fi prea nerusinat sa mai cer si asta.. ca nu de alta, da imi sta peste text, am facut-o mititica.

 

vazui ca are si linie de comanda (iti dai seama ca prima chestie care am tiparit-o acolo a fost "/?", heee) si asta imi place cel mai mult:

 

[tradelover] 12:34 pm: /sos

No Moderators found in any Room

 

bhuaa ha ha, ne putem face de cap! :)

acu e momentu sa sar in sus, sa fac ce vreau eu in camera, nu ma vede nimeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

well, asa mai merge, era si mai bine daca era detasabila :) dar vorba ta, as fi prea nerusinat sa mai cer si asta.. ca nu de alta, da imi sta peste text, am facut-o mititica.

 

...

Incerc sa o fac si detasabila. Dar am zis eu ca esti nerusinat cand ai cerut ceva? :) Daca da, probabil eram beat... si imi cer scuze :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.