Sari la conținut

Mai facem un concurs?


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

Sincer nu stiu daca sistemul mai accepta inscrieri dupa inceperea concursului. Poti sa incerci cu likul din al doilea post.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput cu stingul concursul,am dat o tura prin valute inainte de concurs si am vazut un double top daily la eur/gbp cu cel din 16 aprilie, plus un gap ... am zis ... intru short cu toata forta ... macar gapul sa-l umple, plus ca daca tine double top-ul ... mi-am pacalit concurentii. Ei... dar nu a fost sa fie... asa ca am inchis toate ordinele, am incercat niste scalpuri dar pe perechea asta cu viteza de un pip pe ora nu am facut nici o recuperare. Asa imi trebuie ... pentru ca eu nu am mai tranzactionat niciodata conbinatia asta.Daca se apuca copiii mei de forex ... in fata mea examenul si-l vor da pe aceasta pereche eur/gbp. :)

De acum intru pe valutete mele clasice, si, chiar daca prind ceva minus pe final de trend ... tot ma scot cu reversalul. Asta daca nu am iesit din concurs ... ca am jucat la limita.

The show must go on!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care au expierienta mai multa cu platforma de la oanda, astia nu au odine de tip sellstop sau buystop, ca am avut un ordin selllimit (e singura obtiune la ei) si in loc sa fie executat imi apare ca inchis in momentul in care pretul a trecut prin el pe motiv de NSF, ce-o fi asta :)

post-759-1220544683_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care au expierienta mai multa cu platforma de la oanda, astia nu au odine de tip sellstop sau buystop, ca am avut un ordin selllimit (e singura obtiune la ei) si in loc sa fie executat imi apare ca inchis in momentul in care pretul a trecut prin el pe motiv de NSF, ce-o fi asta :)

non-sufficient funds

Editat de phaeton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.