Sari la conținut

Vamist Forex Challenge - Noiembrie


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

Tradelover, am vb cu cei de la Oanda si din cate am inteles eu, platforma FXManager ar oferi posibilitatea de a avea cont normal si cont de investitor cum e pe MT. Acum am facut o cerere sa-mi dea acces la platforma aia ca sa vad cu ce se mananca. Dupa ce imi dau datele de acces, ti le trimit si tie ca sa vezi daca iti place. De propunearea lui Astreda ce parere ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Tradelover, am mai citit despre fxmanager asta si mie imi pare mai mult ca seamana cu mt multiterminal (deci nu prea e ce ai tu nevoie). Oricum, sper sa-mi trimita mai repede datele alea de conectare ca sa vadem exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Sorry ca am lipsit o perioada, fiind foarte ocupat la job. Ca ultime news, am mai dat 50 de parai pe un carry, pe caderea de luni, noroc ca mutasem stopul mai sus (dar inca nu trecuse peste breakeven). Well, ma las pagubas o perioada :P. Acu se pare ca fugim iar in jos, desi nu stiu cum se face ca Stitch pierde si el, desi vinde.... Grrr... Nasoala perioada...

 

Propunerea lui astreda mi se pare OK, oricum e mai bine sa tranzactionezi 6000 de centi decat 60 de dolari, hihi. Cel putin ai de unde face MM. O sa intru mai pe seara pe site la ei, sa vad cum se misca MT4, dar in principiu sunt de acord.

 

Daca nu se poate cu MT4, atunci mai bine ramanem la Oanda, dar in cazul asta o sa trebuiasca sa aveti incredere in statusurile postate de mine periodic, deoarece Oanda se pare ca nu ofera investor password. Dar orice altceva in afara de MT4, in special fxmanager, NU, in nici un caz! Nu am timp de pierdut cu doi centi plus, doi centi minus, macar cu MT4 il traiduiesc odata cu contul meu (ii fac un expert sa ia aceleasi beturi, dar cu MM adecvat, adica scalat down la cei 50 de euro). Sper... Pentru ca asta e teoretic, dar practic la suma asta, cred ca o sa fac intraday (scalping, momentum, etc) ca altfel ma apuca batranetea pana pun cativa centi in cont... Om vedea...

 

O mica notificare, care am discutat-o pe PM, dar nu a fost spusa pe public, parola de investor nu va fi disponibila decat in weekenduri. Asta pentru a impiedica chibitii sa ia aceleasi tranzactii ca mine, adica pentru a evita pe viitor discutii de genul "bah, am pierdut banii din cauza ta!".

 

Fara suparare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Pai daca esti multumit cum se misca liteforex, sa-mi spui ca sa transfer banii. Ar fi bine daca ai putea sa faci tu contul cu datele tale si eu doar sa bag banii in cont.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.