Sari la conținut

Motor cautare si comparare brokeri forex


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Asta era "mare" veste de care vorbeam acum vreo doua zile in threadul cu analizele in format video :) . Pentru mine e o realizare pentru ca daca o sa cautati pe forum o sa vedeti ca se vorbea despre asa ceva de foarte mult timp si am tot amanat. Acum engine-ul este in sfarsit gata si voi incepe sa bag brokeri in baza de date (momentan sunt doar doi :P ). Daca este cineva interesat sa testeze platforma si sa ajute cu sugestii sau cu adaugarea de brokeri, sa-mi ceara detalii pe privat. Platforma va fi publica pe la sfarsitul lunii noiembrie.

Editat de Stefan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Management

Cei care vor sa vada despre ce e vorba, pot accesa de azi http://beta.vamist.com Design-ul e provizoriu si nu stiu daca va ramane cel de acum pentru ca mi se pare prea "jucaus" pentru profilul site-ului. M-ar interesa si parerea voastra in acest aspect.

 

Puteti propune brokeri, puteti comenta si puteti da note. Momentan nu este nevoie de user si parola dar va fi nevoie atunci cand voi lansa varianta finala (cei care au user pe vamist o sa poata sa-l foloseasca pe cel existent). Va rog sa tineti cont ca pentru ca se poate comenta si vota fara user, notele si comentariile adaugate pana ce proiectul iese din beta pot fi sterse fara un anunt prealabil. Momentan sistemul este activ numai pentru teste. Totusi, brokerii adaugati si aprobati nu vor fi stersi (asta pentru ca brokerii apar pe site numai dupa ce informatiile introduse sunt verificate de mine).

 

Sectiunea de featured brokers contine acei brokeri numai pentru teste. Dupa lansare, acolo vor aparea numai cei care platesc (este una dintre metodele de monetizare).

 

Va mai rog sa scuzati eventualele greseli de limba engleza :)). Sper sa gasesc pe cineva care sa corecteze textele.

 

Orice sugestie este binevenita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Am modificat comportamentul pentru linkul de raportare a erorilor. Acum, in loc sa se duca in formularul de contact, se deschide formularul de editare broker in care pot fi schimbate direct informatiile despre acel broker si trimise spre aprobare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • Management

Pentru ca am gasit multe voturi duplicate, am sters pentru moment toate ratingurile de la brokeri (toti au rating 0 acum). Voi schimba sistemul de vot sa nu mai permita mai multe voturi de la acelasi IP si ii voi da din nou drumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice sugestie este binevenita.

 

Stefan

 

Propun sa-i incluzi in colectie si pe cei de la http://www.gftforex.com/.

Au si un partener in Romania: forex[/acronym]/"]http://www.msnforex.com/forex/

 

Nu vreau sa le fac reclama, nu sunt clientul lor, insa ambele sit-uri au multa informatie specifica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.