Sari la conținut

FxOpen


cristi12

Postări Recomandate

Ok, ideea e ca am ceva $ adunati intr-un cont de alertpay, in jur de 50$, si as fi vrut sa ma joc putin cu ei intra-day. Nu sa fac avere sau mai stiu eu ce, mai am mult pana cand sunt gata sa investesc serios intr-un cont, dar totusi m-am gandit sa am activitate in timpul liber, pana am semnale pe weekly/daily.

 

Am dat un search si fxopen a fost singurul broker care l-am gasit, care accepta alertpay, si cerea min 0.1 micro lot/pozitie. Tot atunci am vazut ca nu sunt reglementati de NFA. De asemenea am gasit o gramada de oameni ce acuzau brokerul ca ar fi scam, si de partea cealalta o gramada de oameni ce il laudau, si ii luau apararea.

 

De exemplu:

http://www.scam.com/showthread.php?t=31388

 

Nimeni nu s-ar pune sa vorbeasca aiurea daca nu ar fi o urma de adevar, dar totusi cum de mai functioneaza brokerul asta, daca e scam? Am facut un cont demo la ei si am dat jos platforma, MT4. Datele sunt ok, preturile ok, totul functioneaza. Am intrat pe forum acolo si lumea posteaza, sunt discutii, etc. Din 2007 pana acum nu or disparut daca sunt scammeri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Ok, ideea e ca am ceva $ adunati intr-un cont de alertpay, in jur de 50$, si as fi vrut sa ma joc putin cu ei intra-day. Nu sa fac avere sau mai stiu eu ce, mai am mult pana cand sunt gata sa investesc serios intr-un cont, dar totusi m-am gandit sa am activitate in timpul liber, pana am semnale pe weekly/daily.

 

Am dat un search si fxopen a fost singurul broker care l-am gasit, care accepta alertpay, si cerea min 0.1 micro lot/pozitie. Tot atunci am vazut ca nu sunt reglementati de NFA. De asemenea am gasit o gramada de oameni ce acuzau brokerul ca ar fi scam, si de partea cealalta o gramada de oameni ce il laudau, si ii luau apararea.

 

De exemplu:

http://www.scam.com/showthread.php?t=31388

 

Nimeni nu s-ar pune sa vorbeasca aiurea daca nu ar fi o urma de adevar, dar totusi cum de mai functioneaza brokerul asta, daca e scam? Am facut un cont demo la ei si am dat jos platforma, MT4. Datele sunt ok, preturile ok, totul functioneaza. Am intrat pe forum acolo si lumea posteaza, sunt discutii, etc. Din 2007 pana acum nu or disparut daca sunt scammeri?

Curios ca numai tipii ce acuzau FXOpen ca ar fi Scam erau posesorii unor conturi babane, doar un tip cu un cont de 600 dolari printre reclamanti. Oricum o sa sar peste ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.