Sari la conținut

Din ianuarie, concurs de forex trading pe platforma MT4


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Cei care au primit datele pt ftp si si-au setat corect platforma apar pe forex[/acronym]-challenge"]http://vamist.com/forex-challenge

 

Cei care nu apar inseamna ca ori nu si-au setat corect platforma (trebuie sa urmareasca din nou pasii din mesajul trimis de mine si sa se asigure ca atunci cand apasa pe butonul "test" apare mesajul pe care l-am scris eu in mini-tutorialul trimis pe privat), ori nu au primit inca datele pentru FTP. Pana duminica (posibil chiar azi daca ajung acasa) trimite conturile de FTP si la ultimii inscrisi.

Conform lista Forex Chalenge vad ca nu a aparut numele meu cu toate ca rezultatul de la test e conform mesajului .Atasez imaginile aici.

post-2902-1230157492_thumb.jpg

post-2902-1230157515_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Conform lista Forex Chalenge vad ca nu a aparut numele meu cu toate ca rezultatul de la test e conform mesajului .Atasez imaginile aici.

Probabil nu se updatase lista cand ai facut screenshot-ul. Acum apari in lista, deci setarile au fost facute corect.

 

Site-ul avea activat un sistem de cache care updata continut o data la 5-10 minute (in functie de cat de mare era traficul pe site). Acum l-am dezactivat (deci modificarile ar trebui sa se vada aproape instantaneu) si il voi activa din nou numai daca vad ca site-ul incepe sa mearga greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stefan

 

Am primit datele de la tine. Multumesc.

 

Am o mica problema...Am fost nevoit sa-mi reinstalez windows-ul pe calculator si ...cand am reinstalat platforma de la fxpro, primul cont de 3000 usd pe care l-am facut (pentru a-l putea face si pe cel de 2000 usd), e ok, imi apare (pot intra in el). In celalalt, de 2000 de usd, nu mai pot intra....nu stiu de ce...

 

Ce sa fac? Sa fac un alt cont de 2000 si sa-ti trimit noul nr de cont sau ma poti ajuta (invata) sa-l recuperez pe celalalt.

 

Multumesc anticipat.

 

 

 

P.S. Sarbatori fericite si "La multi ani !" tuturor.

:P:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.