Sari la conținut

Din ianuarie, concurs de forex trading pe platforma MT4


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

A, inca o chestie: pana acum sunt 69 de useri inscrisi in concurs si doar 37 si-au setat platforma pana in momentul asta. Cei care nu-si seteaza platforma pana la data inceperii concursului, nu vor mai putea participa. Repet si treaba asta: daca aveti probleme cu setarile, contactati-ma (pe privat sau in threadul asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

ce setari tr sa fac pentru platforma?

O sa primesti un mesaj privat pe forum cu setarile si pasii care trebuiesc urmati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trimis datele la ultimii inscrisi.

 

Stiu ca devin stresant, dar repet (si o sa mai repet in continuare) pentru ca tot nu am primit numele reale de la:

Marcus74ctin

Mariusc2

Barbones

Control

Arcond

Promit ca la urmatoarea editie o sa automatizez si procesul asta de trimitere al datelor pentru ftp (e singurul care nu e automatizat) si nici nu va mai fi nevoie sa va scrieti aici numele si contul. Se va face totul din portal.

 

Daca imi permiti sa iti dau un sfat in cazul in care va mai exista vreun concurs : Dece nu faci o cerere automata pe care sa o pui pe site si sa fie completata de fiecare in parte si cand da "Inregistrare" , sau "Trimitere" sa primesti datele pe mail direct ?

 

 

P.S Am propus si eu sper sa nu te superi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

:P of. De ce sa ma supar? Imi mai scria cineva pe privat niste chestii si imi spunea acelasi lucru... sa nu ma supar :D. Chiar asa de suparacios par?

 

Ceva in genul asta o sa fie... Adica "cererea" aia de care zici tu o sa fie un formular pe care il vor completa concurentii si dupa aia primesc datele pe mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P of. De ce sa ma supar? Imi mai scria cineva pe privat niste chestii si imi spunea acelasi lucru... sa nu ma supar :D. Chiar asa de suparacios par?

 

Ceva in genul asta o sa fie... Adica "cererea" aia de care zici tu o sa fie un formular pe care il vor completa concurentii si dupa aia primesc datele pe mail.

 

Off Topic : Nu pari suparacios dar am avut de aface cu oamnei care daca le propui ceva sau ii intrebi vreo chestie se "irita" , pana nu cunosti omu nu poti sa stii cu cine ai de aface :D , acu stiu cu cine am de aface ! Deci nu esti suparacios .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul nu mi-as face sperante prea mari la acest concurs ! Dupa parerea mea pe primele doua locuri se stie cine va fi : mfx & olciter(nu pentru ca va fi blat ci pentru ca sunt profesionisti ) , nu stiu in care ordine dar ... am incredere in ei , bineinteles asta nu inseamna ca dezcurajez ceilalti concurenti , va urez bafta la toti din concurs ! Golitile conturile celor de la FxPro :P

 

Multumim de incredere, dar sa lamurim cateva lucruri. Sunt doua lucruri cheie, ca sa poti castiga un asemenea concurs: overtradingul si scalpingul. Nici una din tehnicile astea nu le faci pe real. Asadar trebuie abilitatea sa faci distinctia intre ce esti obligat sa aplici pe un cont real si ce poti incerca pe un cont demo.

Cine joaca pe demo asa cum o face pe real, putin probabil sa fie favorit.

Si cine face overtrading si are putin noroc, se poate detasa usor de ceilalti concurenti si poate sa aspire la primele locuri/premii. Asa cum desigur poate sa-si volatilizeze contul la primul bid aiurea. Ceva stiinta si profesionalism trebuie si in zona asta, dar castigul unui astfel de concurs nu prea demonstreaza nimic, nu educa pe nimeni, meritul este de moment. Cine a castigat o data, poate sa nu mai fie castigator alta data; poate fi respectivul judecat de lipsa de profesionalism? Nu in nici un caz...

 

 

Normal ca si eu vreau premiul cel mare, :D ; deja s-a infoiat orgoliul, nu-si mai incape in pene. :D

Miza e de toata frumusetea, ptr. ca aproape toata comunitatea vamist e inscrisa. Concurs strasnic, pe cinste! :D

Cat despre bani, daca o fi sa castig ceva, o sa gasesc o modalitate sa-i donez cumva vamistului.

 

Oricum bafta tuturor concurentilor!

Si succese in anul care vine, trendul fie cu voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

...

Cat despre bani, daca o fi sa castig ceva, o sa gasesc o modalitate sa-i donez cumva vamistului.

...

O noua regula: nu se accepta donatii. Castigatorii sunt obligati sa foloseasca banii in interes propriu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miza e de toata frumusetea, ptr. ca aproape toata comunitatea vamist e inscrisa. Concurs strasnic, pe cinste! :P

:D

 

Total de acord, iar castigatori vom fi toti participantii. Mai mult, cred ca acest concurs deschide calea unei noi impulsive in participarea romanilor pe piata FX. Sper ca aceasta impulsiva sa fie inalta, frumoasa si trainica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.