Sari la conținut

Forex video


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Am facut sistemul de adaugare video. Cei care vor sa puna orice fel de video "forex related" o pot face folosind http://www.vamist.com/node/add/video (linkul apare si in meniul din stanga de pe www.vamist.com). Dimensiunea maxima a fisierului este de 100 de mega iar fisierele suportate sunt scrise sub campul de upload. Dupa ce se vor strange cel putin 10 filme, dau drumul la sectiunea video. Eu am facut filmulet pana acum si sper sa mai fac 2-3. Toate upload-urile vor fi verificate de mine si abia apoi vor aparea pe site.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Management

Pentru eu nu am mai facut niciun alt video din lipsa de timp si nici altii nu s-au inghesuit, am pus widgetul de video de la dukascopy pentru ca unele reportaje mi se pare interesante. Da, bine.. si prezentatoarele mi se par interesante dar nu din cauza asta am pus widgetul %%-. Enjoy forex[/acronym]-video"]forex video !

 

Nu am renuntat la ideea de a pune continut generat de comunitate, dar pana se va forma o baza de continut, raman reportajele Dukascopy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.