Sari la conținut

Cristian


Postări Recomandate

Salut tuturor si bine v-am gasit,

Sunt un foarte vechi admirator al vamist si un amic al lui Stefan. Imi place foarte mult acest forum si ideea in sine de a strange laolalta oameni interesati de trading. Este un site foarte puternic, dar incet, incet a strans foarte mult material care e greu de citit ptr. un nou venit si pentru cineva care vrea sa-si insuseasca anumite cunostinte. Asa ca i-am cerut permisiunea lui Stefan, de a mai "peria" site-ul. Deasemenea i-am propus lui Petre sa marim numarul de materiale educative ptr. traderii incepatori si sa facem o "arhiva" de informatii, "must read" pentru orice trader aspirant. Sper sa si reusesc in "misiunea" pe care mi-am propus-o.

Va doresc spor la pipsi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

bun venit pe site-ul nostru, asteptam cu nerabdare materialele propuse.

iar in caz de ajutor poate va pot intinde si eu o mana... :-?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Salut Chris si iti multumesc pentru ceea ce vrei sa faci impreuna cu Petre (pentru cei care nu stiu, Petre este Flames). Sper ca in felul acesta cei noi care intra pe forum sa nu se mai "sperie" si sa fie motivati sa invete. Si cu ocazia asta, sper ca si cei vechi vor deveni ceva mai intelegatori cu incepatorii. O sa aveti tot sprijinul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o idee excelenta. Ar fi util ptr incepatori sa aibe un thread (inchis, fara sa se poata posta) in care sa existe cartie, referate, indicatorii ptr MT, etc intr-o forma organizata, pe tematica, perechi valutare, etc. Mi-ar fi folosit si mie - cind ma gindesc cit am umblat prin forum (si pe alte forumuri). In plus, un o asemenea idee poate aduce mai mult trafic pe forum, chiar si oameni experimentati in domeniu care vor sa dezvolte threadul respectiv.

 

inca o data, o idee excelenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.