Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Swissdealing

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 marco

marco

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 35 posts

Posted 20 July 2009 - 04:31 PM

se pare ca nu a incercat cineva sa scoata banii.
eu nu am un profit foarte mare ca sa incerc sa-l scot.
  • 0

#22 marco

marco

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 35 posts

Posted 20 July 2009 - 04:39 PM

Inca nu se poate verifica contul:”During the initial beta testing phase, account verification and settlement are temporarily disabled. We will enable payment options really soon.”
  • 0

#23 [email protected]

[email protected]

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 115 posts

• Tranzactionez din 2008
  • Broker curent Oanda
  • Strategie/tehnica folosita nici eu nu mai stiu ... ;-)

Posted 11 August 2009 - 02:44 PM

a mai trecut aproape 1 luna...deci ?
  • 0

#24 bmfbpi

bmfbpi

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 12 posts

Posted 06 May 2010 - 11:09 AM

mai e cineva la brokerul asta ? a trecut apoapre 1 an ?
  • 0

#25 tradelover

tradelover

Big Shark

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1421 posts

• Tranzactionez din 2005
  • Strategie/tehnica folosita mușcă și fugi...

Posted 15 July 2010 - 04:25 AM

Pentru ca acest topic a fost raportat, am editat titlul topicului, conform regulamentului, daca mai creati topice de astea folositi numele brokerilor si nu chestii de reclama de genul "wow, broker care va da un milion de dolari degeaba". In plus am sters carutza de linkuri de referali de prin toate posturile.
  • 2
There are no shortcuts in forex. You didn't learn to walk without first learning how to crawl.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.