Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Moderators

tradelover> si ce ai mai facut intre timp cu pozitia de pe euro? ai inchis-o pe minus sau ai mai lasat-o ?

 

am inchis-o azi pe coborâre, dar prea devreme, nu ajunsese la BE incă, am incasat pierdere, in jur de 300 de parai (erau trei pozitii, nu una, toate sell, luate pe urcare la sf anului trecut), dacă eram destept si o lasam până acum vreo juma de ora, ieseam cu 500 parai profit... n-a fost sa fie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

tradelover> si ce ai mai facut intre timp cu pozitia de pe euro? ai inchis-o pe minus sau ai mai lasat-o ?

 

am inchis-o azi pe coborâre, dar prea devreme, nu ajunsese la BE incă, am incasat pierdere, in jur de 300 de parai (erau trei pozitii, nu una, toate sell, luate pe urcare la sf anului trecut), dacă eram destept si o lasam până acum vreo juma de ora, ieseam cu 500 parai profit... n-a fost sa fie...

 

 

La fel am inchis si eu la 1,3200, bucuros ca nu am luat pierdere mare cum se preconiza, si dupa aia am vazut ca coborase pana la 1,3150 de unde luasem eu. Asta e, dar sunt bucuros ca nu am luat -200 de pipsi si doar - 50.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.