Sari la conținut

Postări Recomandate

Recunosc ca sunt off-topic aici,recunosc.Sunt ,pe de alta parte,admirator al acestei tehnici,initiatorului ei,Olticer.Stiu ca lui Olticer nu_i plac "povestile" de pe istoric.

va rog insistent sa analizam pe istoric ceea ce nu a mers.Am observat ca cei ce posteaza se refera la setupuri cu sanse mari de reusita,ca sa-si satisfaca orgoliul personal.

Olticer e suficient de intelept incat sa se preteze la mizeriile inerente ale pietei.

Haideti sa analizam pe istoric ce nu a mers.Vom invata din lectiile trecutului,din comportamentul insidios al pretului mai mult decat decat din succese sporadice.Vrei sa fii Un invingator?Analizeaza_ti trecutul!Cam asta e si cu piata.Cine ignora trecutul are mari sanse sa vada ca se repeta.Si trecutul nu e totdeauna inbucurator.Vreti sa se repete al doilea razboi mondial?Cu siguranta nu.Omenitrea,marile puteri a invatat ceva din asta.a invatat ceva din lectiile trecutului.Sa invatam si noi ceva din trecut ca traderi.Vreti?Decizia finala o da Olticer.,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic
Din partea mea nici o problema! Cei care ma urmaresc live stiu ca nu ascund nici un trade negativ in rapoartele pe care le trimit pe email!
Asa ca , atata timp cat discutia ramane la "obiect" nu pot decat sa fiu de acord!
In alta ordine de idei va informez ca dupa ora 12:00 va fi gata inregistrarea analizei tehnice audio-video saptamanala care poate fi vizionata in locurile deja probabil stiute de dumneavoastra! Daca doriti un link nu ezitati sa-mi trmiteti PM sau mesaj pe Mess. Voi fi online si voi cauta sa nu intarzii cu raspunsul!
Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.