Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Moderators
Offtopic
man, ai ajuns deja la 22 decembrie 2011? ori nu iti bausesi cafeaua? :)

clipul e ok, totusi, asa ca ti-am dat o maslina :P nu de alta, dar s-ar putea sa fii prooroc si sa vedem cursul tot asa in decembrie, haha, stii tu, gura pacatosului... :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tradelover

 

Offtopic
Hi hi! Am zis 22 decembrie?!! Super! Tinand cont ca ma scol la 4:45 AM ca sa fac inregistrarea analizei tehnice , nici nu este de mirare. Cafeaua o servesc abia pe la 06:30 AM. Multumesc mult maestre ca mi-ai atras atentia.Cum trezirea la mine se face pe parti, am sa comand desteptarea neuronului la inceput, si abia pe urma o sa urmeze un picior, o mana .... si la sfarsit.....urechea dreapta! Nu te gandi la prostii ca ma rusinez!:P Bafta!

 

Later edit: De fapt filmul la care te referi a fost facut sambata dimineata mai tarziu! Dar se pare ca sambata al meu neuron e plecat putin in weekend!

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.