Sari la conținut

Forex Briefing 08-07-2009


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

@Deltastock,

 

- imi plac analizele, simple si la obiect, ...le citesc

- m-am inscris la concurs, platforma este catastrofa, alambicata la maximum, cred ca daca vroia cineva sa o faca mai complicata nu reusea. Programatorii astia au o boala, lucreaza dupa capul lor in loc sa vorbeasca cu cel caruia i se adreseaza programul. As vrea sa particip la acest concurs, dar ma 'nervez instantaneu cand deschid platforma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Deltastock,

 

- imi plac analizele, simple si la obiect, ...le citesc

- m-am inscris la concurs, platforma este catastrofa, alambicata la maximum, cred ca daca vroia cineva sa o faca mai complicata nu reusea. Programatorii astia au o boala, lucreaza dupa capul lor in loc sa vorbeasca cu cel caruia i se adreseaza programul. As vrea sa particip la acest concurs, dar ma 'nervez instantaneu cand deschid platforma

Buna ziua,

 

Multumim pentru opinia despre analize. Ne bucuram sa auzim acest lucru.

 

Deasemenea, la fel de importanta este si opinia dvs. despre platforma Delta Trading.

 

Din acest motiv v-as ruga sa ne comunicati care sunt principalele nemultumiri si o sa vedem cum va putem ajuta.

 

Daca unele optiuni pe care preferati sa le vedeti la noi in platforma inca nu sunt disponibile va rog sa le mentionati astfel incat atunci cand vom crea o versiune noua sa le avem in vedere.

 

Prin intermediul Deltastock pot fi efectuate tranzactii folosind interfata Meta Trader 4.

 

Mai multe detalii gasiti aici:

 

http://www.deltastock.com/english/platform...sp?ver=original

 

sau

 

http://www.deltastock.com/romania/platform...sp?ver=original.

 

Va multumim si va dorim investitii profitabile!

 

Echipa Deltastock Romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.