Sari la conținut

Strategii Si Materiale Forex


Postări Recomandate

Cine are nevoie de materiale forex si strategii sa ma contacteze pe yahoo messenger : csiszer79ro sau prin email csiszer79ro@yahoo.com. Am o gramada din ele si poate ca gasiti informatii utile sau strategii care aduc castiguri mai mari. Majoritatea sunt in limba engleza si-i dau GRATIS.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

 

Si eu sunt nou in ale forexului si inca nu am gasit o strategie care sa-mi convina deocamdata si care sa aduca profit.

Am incercat adresa ta de mail dar nu merge, cred ca nu este scrisa corect. Te-as ruga daca se poate sa postezi o strategie care te-a ajutat si pe tine si care ti-a adus profit.

 

 

Multumesc,

 

 

Spor la treaba

Editat de Vaxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vaxx: chiar nu intelegi ca noi, oamenii, suntem diferiti si pe forex nu putem, (din cauza psihologiei fiecaruia dintre noi), sa avem aceeasi strategie ? Nu exista o strategie perfecta (cu profit permanent).

 

Multe strategii APARENT sunt diferite. Insa, acelasi semnal de intrare/iesire poti sa-l obtii in mai multe feluri(cu indicatori/strategii diferiti(e) ).

 

Daca ai studiat 2-3 strategii interesante pentru tine este suficient pentru a extrage elementele necesare strategiei proprii. Altfel, pierzi 2 ani (ca mine si ca altii) si bati pasul pe loc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vaxx : Am folosit si eu multe strategii care ... nu spun ... mi-au adus si profit dar nu continuu. Chiar de aia

acum lucrez sa intocmesc o strategie personala si cred ca o sa fiu gata cu ea intr-o saptamana.

Atunci o sa fac si public aici pe forum. Adresa mea de mail e scrisa corect , am verificat. Incearca

din nou daca vrei.

dannad : Cat mai multe strategii citesti sau incerci cu atat acumulezi informatii utile care ar fi de folos

cand ajungi acolo sa-ti faci propria ta strategie, care n-o sa fie in prima luna, dupa ce ai inceput

tranzactionarile, asa cred.

 

Eu am intocmit o lista de ebook-uri ( 22 buc. ) si strategii diferite ( vreo 20 ) si daca cineva e

interesat am atasat lista aici si sa-mi spuna prin messenger ( csiszer79ro)

sau email ( csiszer79ro@yahoo.com ) pe care vrea si vi-le trimit cu placere. Din fiecare poti sa inveti ceva.

Forex ebooks.doc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.