Sari la conținut

Deltastock


Luca

Postări Recomandate

Ok..cel putin ciudat...Contact DeltaStock: Deltastock AD Sofia Sucursala Bucuresti - Bucuresti City Center Str. C.A.Rosetti, nr.17, Sector 2, Tel: 004 021 5270430 SI Contact Trading 212: Bucharest City Centre, 7th floor 17 C.A. Rosetti Street, District 2

 

 

Este aceasi firma?:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...

Daca nu ma inseala memoria Delta stock mi-a facut un requote pe demo , in momente de fluctuatie majora... in rest daca ar mai scadea cu 0.5 pips spreadul la eur/usd as fi multumit, si cred ca ar atrage multi forexisti , scalperi mai ales.

Comparativ cu AAA fx delta nu mi-a facut blackout zilele trecute cand s-a votat nonfarming.

In rest cred ca sunt de incredere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Am luat locul doi la concursul din august si mi-a dat 300 de euro bonus pe real fara sa fac nici o depunere.Eram pe locul unu dar m-am zgircit la citiva pipsi si mi-a luat stoplosul dupa care piata si-a continuat trendul.Ultima saptamina n-am jucat de loc pentruca nu eram sigur ca dau bonusul fara depunere.Am inceput cu doua zile m-ai tirziu si am cumparat aur.Am folosit platforma web care este ok pentru bagat ordine in piata,modificat stoplos,etc.Pentru analiza tehnica am folosit metatrader cont demo la admiral markets.Se poate face analiza si pe platforma lor dar pe delta trading.Graficul de pe platforma web este slab pentru analiza tehnica.Strategia folosita foarte simpla:am cumparat cu stoplos la suport dupa care modificam stoplosu la urmatorul suport.Pacat ca la ultimul suport m-am zgircit si l-am pus prea strins.Spreadul la eur/usd este de 2 pips.Contul pe real l-am deschis pe deltatrading pentruca au o gama larga de produse.Eu nu i-am intrebat dar pe metatrader cred ca au numai valute.Bonusul este pentru trei luni dar in trei luni sper sa dublez contul.Spor la pipsii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce sa vede sunt un broker bulgaresc serios. Acum au intrat si pe bursa de la Sibiu, unde se tranzactioneaza derivate din astea. Baietii chiar vor sa faca treaba, dupa cum se vede. Vad ca si XTB-ul is commited. Asta este bine.

Editat de ZEN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E, in cazu' asta felicitari pentru concurs si pentru sinceritate. Bravo. Mai rara atitudinea asta pe forumuri.

 

XTB nu ma da pe spate din motivele mele. Nu dezvolt dar intre Delta si XTB parca parca m-as duce la castravetii bulgaresti.

 

@Buznean, cum faci forex si cum ai reusit? Daca vrei sa impartasesti, desigur. Nu se supara nimeni daca nu... .

Am intrat si eu vineri la forexball si ma chinui rau macar sa raman pe tablou :D . Am MM complet diferit fata de real si asta ma da pe spate. Nu sunt obisnuit cu calculelele... deh, cu mate mai greu, eu cu sentimentu' pietei ... :-*

Cand vadn 7 8 loturi in piata ma apuca inima :chicken:

Editat de Barbones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic

@Buznean, cum faci forex si cum ai reusit?


Nu stiu de ce , dar am impresia ca o sa-ti zica ca "metoda mea e foarte simpla". Am observat la ultimii doi care au sustinut ca sunt profitabili asta s-a raspuns. Si intr-adevar asa este. Nu ma intereseaza personal metoda lui ci raspunsul : simplu sau ma complic putin. :) . Chiar sunt curios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, o metoda care este profitabila pentru cel care o practica devine automat simpla. Pentru el. De ce? Pentru ca si-a mancat ficatii pana a mers, dar acum ca merge, in comparatie cu ce a trait, normal ca e simpla. Dar sa nu ne grabim cu afirmatiile, Sa lasam Cezarului ce e al lui. Nu...? mancatias trendlinul tau de peloponez :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.