Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

M-am inscris si eu. De doua ori, pentru ca un cont mi l-a anulat ca am inceput cu tranzactii inainte de start. Dar m-a lasat. Am facut insa o greseala. Am deschis o tranzactie pe Gold din greseala. Ce zici @arcond, ma descalifica? Sau sa ma chinui in continuare? Tu esti Petrica?

 

Mai poti vedea si comentariile de aici :

Forex[/acronym]-Trading-Forum/afv/topic/aff/16/aft/1783/afpg/20.aspx]http://www.forexrazor.com/Forex-Trading-Forum/afv/topic/aff/16/aft/1783/afpg/20.aspx

Trebuie urmarite cu predilectie perechile GBP/JPN si GBP/USD .

Nu are asa mare importanta daca te descalifica , decat daca esti pe unul din primele locuri . Asa ca , mai bine lucreaza ca si cum ai dori sa castigi , si valorifica experienta saptamana viitoare .

 

Da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat ultimul concurs al acestui an , cel de la IBCapital , nu s-a mai desfasurat , din motive evidente de consum excesiv de vodca si alte lichide mai mult sau mai putin ametitoare , tin sa va atentionez pe aceasta cale ca as dori sa transmit tuturor , fiind un moment special de mare tristete , cand anul 2009 tocmai sta sa ne paraseasca , fara ca 'mnealui sa aiba si sa esprime umile si dureroase regrete , cele mai calde si sincere urari ( specifice de altfel acestui trist dar binevenit eveniment ) de " La multi ani ! " , " Multa sanatate !" , " Fericire deplina ! " , " Implinirea tuturor dorintelor ! " si " Succes deplin in inalta misiune revolutionara si patriotica de cucerire a unor noi culmi de performanta pe campurile de batalie ale concursurilor forex de pe toate meridiane globului pamantesc , si nu numai ( poate or fi si prin alte galaxii ) ! ".

Si ca sa nu fie nici un dubiu , altfel zis ... sa fie foarte clar pentru toata lumea , repet :

" La multi ani ! "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.