Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Blog cu si despre forex

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 intermediarul

intermediarul

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 18 November 2009 - 11:52 PM

Bine v-am gasit!

Nu vreau sa par genul de om care isi face repede un user si posteaza ceva doar ca sa isi faca reclama.
Am afla de site de ceva vreme dar nu am apucat sa fac primul pas in comunitate din cauza timpului liber destul de limitat.
Tot ce pot spune in apararea mea este ca m-am abonat la feed si ca timpul o sa confirme cele scrise mai sus.

Revenind la topic, am un blog http://www.articoleforex.com la fel ca si altii, suntem cu totii la inceput de drum in domeniul forex ce tine de Romania, si incercam sa dam tot ce putem ca sa ajutam pe cine putem si cum putem. Vreau sa va exprimati parerea referitoare la blog, ce mai trebuie, ce nu este bine, etc. dar sa luati in considerare faptul ca timpul disponibil pentru administrarea lui este destul de limitat.

Edited by intermediarul, 18 November 2009 - 11:54 PM.

• 0
Green Pips

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.