Sari la conținut

Cine are spirit organizatoric


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Daca eu nu sunt acolo, nu inseamna ca nu se pot organiza intalniri intre membrii de pe vamist. Sa stiti ca va dau voie :)

 

E cineva mai curajos si vrea sa se ocupe? Cand am fost in PP59 (e un restaurant pe Pache Protopopescu) mi s-a parut ok (si cei care au fost prezenti au spus acelasi lucru). Asta este locatia in cazul in care aveti nevoie de un punct de plecare: PP59 Se poate rezerva un intreg separeu. Nu mai stiu cate persoane au intrat, dar au fost peste 10. Deci, cine-i cu initiativa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

O intalnire in Ardeal nu organizeaza nimeni? sunt sigur ca ar fi doritori. As veni la Bucuresti, doar ca... nu e asa la indemana. Putin cam departe.

Bafta.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 luni mai târziu...

O intalnire in Ardeal nu organizeaza nimeni? sunt sigur ca ar fi doritori. As veni la Bucuresti, doar ca... nu e asa la indemana. Putin cam departe.

Bafta.

 

Si eu as veni in Ardeal. Oriunde, la Brasov, Oradea, Arad, mi-e indiferent.

Iar daca sunt doritori de o intalnire la Sinaia dati un semn si ma ocup. :biggrin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.