Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Close orders

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 Magicianul

Magicianul

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 379 posts

Posted 28 December 2010 - 08:06 PM

altu care a descoperit magia forexului la fel ca mine, cu timpul devii mai destept adica inveti, am mai facut si eu scheme dastea in care visam sa dublez banii in 2 zile,
si chiar reusisem, hedge, piramidare care au mers cateva zile pana s-a schimbat piata si nu a mai mers nimic si s-a ales praful de visele mele.
viseaza si tu in continuare ca doar cu asta ramai.
cand o sa faci din 10e vreo 10000e iti dau si eu 10e sa mai faci o data.
o sa ajungi la vorba meseriasilor si cand o sa faci 10% o sa fii fericit...
[/quote]

"La Multi Ani !" Sarbatori Fericite ! si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca !
  • 0

#42 Magicianul

Magicianul

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 379 posts

Posted 29 December 2010 - 05:53 AM

poate ca doar ti-ai pierdut ... cutezanta si puterea de a visa ! este evident ca fiecare incercare de a face ceva ,iti imbogateste cunostintele ! mai rau e daca incurci cutezanta cu tupeul,( ceea ce e cu totul altceva) !

Attached Thumbnails

• live_trade1.png
  • live_trade2.png

Edited by Magicianul, 29 December 2010 - 05:53 AM.

• 0

#43 usernome

usernome

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 118 posts

• Tranzactionez din 2010

Posted 29 December 2010 - 01:05 PM

fake

Edited by usernome, 29 December 2010 - 01:11 PM.

• 0

#44 Magicianul

Magicianul

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 379 posts

Posted 29 December 2010 - 05:06 PM

uite asa ...

Attached Thumbnails

• Live3.png

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.