Sari la conținut

forex.com


Marius_E

Postări Recomandate

Salutare tuturor!

 

Sunt nou pe-aici si pana acum nu am mai avut tangenta cu "forex"ul. De curand mi-am facut un cont demo pe forex.com si azi am fost sunat sa ma intrebe daca nu vreau sa trec pe "live". Am tot rasfoit forumul de 2-3 saptamani dar nu am auzit pe nimeni sa vorbeasca de ei. Recomandati-mi si voi un broker cu cont mini, pt un incepator ca mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Salutare tuturor!

 

Sunt nou pe-aici si pana acum nu am mai avut tangenta cu "forex"ul. De curand mi-am facut un cont demo pe forex.com si azi am fost sunat sa ma intrebe daca nu vreau sa trec pe "live". Am tot rasfoit forumul de 2-3 saptamani dar nu am auzit pe nimeni sa vorbeasca de ei. Recomandati-mi si voi un broker cu cont mini, pt un incepator ca mine.

 

Salut ,

Dupa cum se observa si eu sunt tot incepator , dar am trecut pe live cam la patru luni dupa ce am incercat pe demo . Sfatul meu este sa mai petreci macar cateva luni tot experimentand . Daca vrei sa pierzi cativa dolari sa te obisnuiesti pe live , poti sa deschizi cont la Admiral ( 10 USD ) . Cei care au vechime in bransa , probabil vor spune ca experienta vine dupa cativa ani, problema este ca ei chiar au dreptate . Spor la tranzactionare .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sunt primii care apar pe goagal datorita numelui.

 

cat despre popularitate, in Romania, Orbit (Wrigley's) are cam 98% din piata, pe cand in Rusia are cam 50% restul fiind la Stimorol (aprox 35%) si altii; in SUA, piata este si mai fragmentata. Crezi ca exista vreo diferenta de calitate intre produsele acestor firme, incat sa justifice aceste mari diferente din % marketului? Nu.

Pur si simplu, in Romania, forex.com a prins mai putin decat altii

 

P.S. din sua , folosesc ibfx si fxdd (care s-a mutat si asta in Malta)

Editat de sec
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.