Sari la conținut

Analize stoks, options, futures

Postări Recomandate

• Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Postări populare

Inainte sa trecem la alte analize vreau sa mai punctez ceva referitor la modul in care eu analizez si tranzactionez. Poate cu asta trebuia sa incep!   Piata de capital nu evolueaza haotic, ci are o lo

Buna ziua dragii mei.   Voi continua eu acest topic deschis acum mai multe luni de Oltciter si sper sa nu va fie cu suparare.   Voi posta in limita timpului disponibil.   Toate bune. Cosmin

Am disparut putin de pe forum, dar motivat ...   Am promis mai demult ca voi face o analiza audio-video zilnic. Iata iata ca am inceput... sper sa ma tina...   Asadar. In fiecare zi, in jurul orei

Imagini postate

• 4 luni mai târziu...

Am disparut putin de pe forum, dar motivat ... Posted Image

Am promis mai demult ca voi face o analiza audio-video zilnic. Iata iata ca am inceput... sper sa ma tina...

Asadar. In fiecare zi, in jurul orei 18.30 voi publica raportul cu pricina. Astazi primul.

Sa auzim de bine.

Pun link-ul de pe youtube, nu gasesc varianta de a incarca si aici materialul video...

Editat de Cosmin
  • Upvote 2
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.