Sari la conținut

unde gasesc o firma ok Forex


Postări Recomandate

salut, ma numesc Mihai, sunt din Bucuresti si am ajuns printr-un prieten la Teletrade.NU am experienta in Forex si as vrea sa invat cate ceva, nicidecum sa ajung milionar, etc. am citit aici ca ar fi o pacaleala la Teletrade cu banii aceia pt cus, etc. Intrebarea mea este daca platforma lor e buna, bunicica sau de evitat? Merita sa -ti deschizi un cont real acolo dupa ce exersezi pe demo? daca nu , exista in Bucuresti o firma Forex serioasa care sa aiba o platforma sanatoasa si ceva moralitate? (sa-ti poti retrage usor castigurile in caz de nevoie , etc) Recunosc ca fiind nou p-aci nu am avut timp suficient sa ma familiarizez cu meniul forumului si sa sintetizez informatia pe care o caut. sunt convins ca exista multe raspunsuri dar rog un senior sa ma lamureasca in cateva cuvinte daca se poate

 

va multumesc

Editat de mihai_07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

mihai_07

 

Dintre brokerii care au sediu in Romania, pot sa iti recomand doar Admiral Markets (care isi au sediu principal in Rusia), caci doar cu ei am lucrat dintre cei care au sediu la noi. In rest, nu stiu ce sa zic. De Teletrade e plin vamistul de voturi negative, deci si concluzia logica. Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.