Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
* * * * * 1 votes

Conferinta FX Start

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Radu Ciofu

Radu Ciofu

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 12 posts

• Tranzactionez din 2005
  • Broker curent mai multi
  • Strategie/tehnica folosita mai multe

Posted 27 January 2011 - 06:54 PM

Conferinta zilnica de analiza tehnica pentru piata FOREX

FX Start este o conferinta online, interactiva, cu accesare libera si al carui subiect este tranzactionarea speculativa (pe termen scurt) pentru piata FOREX si pietele internationale de valori. Orarul de desfasurare este intre 17:00 si 18:00, cu cu accesare incepand de la 16:45. Gazda conferintei este Radu Ciofu , conferinta fiind un proiect ProfitBursier.ro

Link-ul de accesare este acelasi in fiecare zi : http://www.gatherplace.net/join?p=5829259

(dupa ce se intra in site se da click pe "view in browser")

Inregistrariel conferintelor le gasiti pe ProfitBursier.ro

Edited by Radu Ciofu, 27 January 2011 - 06:58 PM.

• -2

#2 Radu Ciofu

Radu Ciofu

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 12 posts

• Tranzactionez din 2005

Posted 27 January 2011 - 07:07 PM

Inregistrarea conferintei FX Start din 27 01 2011

http://profitbursier...rt-27-1-11.html
  • -3

#3 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 27 January 2011 - 07:33 PM

Salut Radu, bine ai venit si succes cu noul tau proiect!

O intrebare am si eu: ce se intampla daca eu vin la tine pe forum, imi fac un cont si primele doua posturi sunt pentru a promova vamist-ul sau chestii organizate de vamist?
  • 1

#4 Radu Ciofu

Radu Ciofu

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 12 posts

• Tranzactionez din 2005

Posted 27 January 2011 - 09:21 PM

Salut. Intai m-as bucura ca se umple si forum-ul meu. :P.. Sincer daca este legat de piata de capital (incluzand si forex) nu m-ar deranja. Stiu ca poate fi considerat usor spam , insa trebuie sa promovez cumva conferinta, mai ales ca e gratis.

Multumesc pentru intelegere.
  • 0

#5 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 28 January 2011 - 12:28 AM

Legat de intelegere, te asigur ca momentan nu exista. Poate ca va exista cu timpul, dupa ce o sa participi la discutii aici si vei aduce un plus de valoare comunitatii. Pana atunci, sper ca vei inceta cu promovarea.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.