Sari la conținut

Semnale de tranzactionare gratuite - by analize_forex


Postări Recomandate

@asandulesam

 

Offtopic

urmaresc de ceva timp lira si m-am abtinut de foarte multe ori sa n-o vand, momentan ma bucur de decizia luata dar nu stiu cat o sa mai rezist

looks like impulsive trading to me...

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dau dreptate, recunosc ca sometimes "looks like impulsive trading to me..." too, dar incerc sa evit cat mai mult momentele astea

 

@asandulesam

 

Offtopic

urmaresc de ceva timp lira si m-am abtinut de foarte multe ori sa n-o vand, momentan ma bucur de decizia luata dar nu stiu cat o sa mai rezist

looks like impulsive trading to me...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca e ”foamete” mare pe perechile cu USD. Apar setap-uri ciudate pe TF-uri de 1-4H: o perioada de indecizie, apoi o bara mare dintr-o data, se mai merge cateva bare mai mici pe aceea directie apoi apare o bara imensa invers care activeaza SL-urile la toti baietii care au intrat dupa primul semnal. Mie imi miroase a ceva naspa. Poate sunt eu paranoia, dar graficele cam asta arata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.