Sari la conținut

Postări Recomandate

Baieti salutare la toti.Sunt cam jumate de an pe piata forex lucrez cu brokerul ALPARI si am vazut cum se poate de ffacut o strategie pe stiri importante si am creat dupa pe baza la aceasta strategie am creat un expert ,expertul este simplu,el aplica 2 ordere de piata in asteptare (Sell STOP si BUY STOP)la o anumita distanta de pretul pietei cum se activeaza un order cel de al 2 se strerge automat,Problema cea mai mare este ca la fiecare data la aparitia stirei pe mine ma arunca in sus sau in jos cu 30...50pips apoi se dechide orderul,ca exemplu eu pun distanta de la pretul pietei sa fie la 10pips in momentul deschideri luminarii.orderul sade dar cum peste citeva secunde apare stirea,orderul se deschide nu dupa 10 pips dar il arunca pina la 50 pips depinde cit de tare a fost volatil in acel moment,am deschis si conturi NDD nu se primeste nici decum.

De aceea baieti HELP cu acesta problema ca nu pot so rezolv nici decum ,nici plingerea la broker nu ajuta,ori brokerul nu este bun nici nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai gindesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.