Sari la conținut

Bobescu


Bobescu

Postări Recomandate

S-a incheiat si saptamana de curs gratuit la teletrader. Sunt foarte bucuros ca am participat, am invatat mult mai mult decat ma asteptam. De la introducere in forex, familiarizare cu metatrader 4 la un incept de analiza(figuri, trend market, interpretarea calendarului forex) si pana la postulate. Am remarcat faptul ca in ultima zi de curs, a venit un domn care s-a recomandat ca fiind managerul acelui punct teletrader, si ne-a spus putin cum sta treaba, si ca nu-i aas simplu cum ar parea. Am fost surprins ca ne-a avertizat in legatura cu cursul platit, ca doar 5% vor ramane angajati si ca va trebui sa muncim mult dar va fi echivalentul a 3-5 luni de munca individuala in doar 3 sapt.

Fara sa le fac reclama, sunt de laudat ca fac acest curs, si ca introduc in aceasta lume oameni de rand, si ca ne-au avertizat in legatura cu cursul. Recomand cu caldura si altora sa mearga pentru a isi face o idee, si sigur vor ramane cu mult mai mult decat s-au asteptat. Pentru mine a fost un mare pas, iar acum voi incerca sa asimilez cat mai mult pe cont propriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, tot din Timisoara. Si eu, acum 4 luni, am facut cursul de o sapt. Ma bucur sa te cunosc :)

Sfat prietenesc, citeste tot ce apuci despre trading si forex inainte sa iei orice fel de decizie.... Sunt extrem de multe oferte de la tot felul de companii de brokeraj si in Romania, si in afara ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.