Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Angajam Trader Intern

angajam trader intern

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 comtec20000

comtec20000

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 07 November 2011 - 11:12 AM

Suntem in cautarea unui persoane pentru ocuparea postului de "Trader Intern" pentru piata FOREX. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul insotit de un statement personal (complet) pentru un cont real la adresa [email protected] .
  • 0

#2 merlyn

merlyn

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 232 posts

Posted 07 November 2011 - 03:20 PM

Pt. ce salariu bre ?!
  • 0

#3 Vaxx

Vaxx

Forexist senior

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 895 posts

• Tranzactionez din 2008
  • Broker curent Admiral Markets
  • Strategie/tehnica folosita NeoWave

Posted 07 November 2011 - 03:56 PM

Ia zi bre merlyne, oi fi si profitabil pe real de ai pus intrebarea asta. Posted Image
  • 0

mini.jpg

#4 comtec20000

comtec20000

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 16 November 2011 - 11:23 AM

Prima data cred ca ar trebuit sa vedem un statement si un CV . Ulterior vom putea discuta si aceste detalii. Vreau sa mai fac mentiunea ca nu este vorba despre o oferta de angajare prin care se cauta persoane care sa participe la traininguri (cu plata), care sa caute investitori, etc. Cautam o persoana care sa se alature echipei noastre de traderi si care tranzactioneaza banii unei firme din cadrul grupului nostru .
Va multumesc si astept cu interes CV-urile dvs. insotite de un statement personal.

Andrei Craciun
Director Resurse Umane
  • 0

#5 deleted on request 01

deleted on request 01

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 176 posts

Posted 16 November 2011 - 01:06 PM

Prima data cred ca ar trebuit sa vedem un statement si un CV . Ulterior vom putea discuta si aceste detalii. Vreau sa mai fac mentiunea ca nu este vorba despre o oferta de angajare prin care se cauta persoane care sa participe la traininguri (cu plata), care sa caute investitori, etc. Cautam o persoana care sa se alature echipei noastre de traderi si care tranzactioneaza banii unei firme din cadrul grupului nostru .
Va multumesc si astept cu interes CV-urile dvs. insotite de un statement personal.

Andrei Craciun
Director Resurse Umane

nu trebuie sa aveti un sai(societate de administrare a investitiilor) pentru a putea avea o asemnea firma care sa se ocupe cu investitii pe forex? e suficient un srl?
  • 0

#6 comtec20000

comtec20000

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 16 November 2011 - 01:57 PM

Cum am specificat anterior este vorba despre una din firmele din gcadrul grupului.
  • 0

#7 Vaxx

Vaxx

Forexist senior

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 895 posts

• Tranzactionez din 2008

Posted 16 November 2011 - 02:14 PM

ok. am trimis cv-ul si statementul.
O zi buna
  • 0

mini.jpg

#8 comtec20000

comtec20000

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 22 November 2011 - 11:31 AM

Vreau sa multumesc celor care au aplicat pentru pozitia deschisa in cadrul firmei noastre. Astept in continuare CV-uri insotite de un statement pentru cea de-a doua pozitie de "Trader Intern". Imi cer scuze ca nu am mentionat anterior: postul este pentru Bucuresti . Multumesc oricum persoanelor din alte orase care au aplicat pentru aceasta pozitie.
  • 0

#9 Vaxx

Vaxx

Forexist senior

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 895 posts

• Tranzactionez din 2008

Posted 22 November 2011 - 12:01 PM

Vreau sa multumesc celor care au aplicat pentru pozitia deschisa in cadrul firmei noastre. Astept in continuare CV-uri insotite de un statement pentru cea de-a doua pozitie de "Trader Intern". Imi cer scuze ca nu am mentionat anterior: postul este pentru Bucuresti . Multumesc oricum persoanelor din alte orase care au aplicat pentru aceasta pozitie.

Buna ziua,
Sa inteleg ca prima pozitie a fost ocupata ?
  • 0

mini.jpg

#10 comtec20000

comtec20000

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 22 November 2011 - 12:20 PM

DA
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.