Sari la conținut

pareri despre robotei de tranzactionare


Postări Recomandate

buna ziua tuturor! am primit o oferta sa cumpar un robotel care tranzactioneaza singur pe platforma... costa 10ooo usd. mi a facut o demonstratie pe un cont demo si a facut aprox 13% profit in max 10 min . ce parere aveti? ce ma sfatuiti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa iti asculti instinctul !!! .... si sa fuuuuuuugi :)

 

Cine are asa ceva in alea 10 minute in care a pierdut timpu cu tine, a pierdut de fapt mult mai multi bani decat aia 10.000 pe care ii pretinde :)

Ori e un prost afacerist si pe deasupra altruist, ...ori e prea bun afacerist daca ma intelegi !!

Ori e la misto ca sa faci curios si pe altcineva despre "robotel" ? :)

Erea mai bine sa deschizi un alt topic, pentru a avea parte de mai multe raspunsuri si in plus aici nu e locu potrivit fiindca nu are legatura cu discutiile anterioare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o intrebare nu o reclama mascata sau ceva de genu....

se zice ca ar exista un client de la forex center care a facut in 54 de zile 300 % cu robotelu asta! iar din demonstratie reiese acelasi lucru.

singura indoiala este daca se intampla si pe cont real.... asta m-ar interesa sa stiu...

robotelul se numeste TUDASUDA....

daca poti sa-mi rapsunzi fara ironii, ok, daca nu, abtine te!

vreau pareri sincere de la cunoscatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt exagerat de ironic, numai ca topicul nu imi apartine si repet nu e locul potrivit pentru aceasta discutie, atat in interesul tau cat si al comunitatii.

Ar fii mai bine sa deschizi un alt topic, pentru a putea primii mai multe pareri si din partea altora.

 

In legatura cu "robotelul", intamplarea face sa cunosc limba rusa, si iti zic ca tuda-suda inseamna ceva de genu incoace-incolo sau du-te, vino , deci provenienta lui mai mult ca sigur este din rusia (sau moldova), asta putand fii atat un lucru bun cat si unul rau.

In general cand e vorba de sume asa mari nu e rau sa fii sceptic, nu crezi ? Si ironia mea erea un mod poloticos de a te atentiona ca nu e in interesul cui poseda "robotelul" sa il vanda pe o suma fixa, indiferent de suma. Daca nu eream ironic si ti-as fi zis pe fata ce cred, te-ai fii simtit mult mai jignit deci te rog ..

 

Asteapta si alte pareri, si apoi sa imi zici daca doar raspunsul meu a fost ironic. Sfatul tu l-ai cerut, si intentiile mele sunt dintre cele mai bune ...ma opresc aici !

Editat de funkagenda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua tuturor! am primit o oferta sa cumpar un robotel care tranzactioneaza singur pe platforma... costa 10ooo usd. mi a facut o demonstratie pe un cont demo si a facut aprox 13% profit in max 10 min . ce parere aveti? ce ma sfatuiti ?

 

Iti dau 2 teme de gandire vis-a-vis de toti roboteii de trading:

 

1. De ce este asa de PROST ala de vinde asa ieftin ? - daca este asa de performant de ce nu il tine ascuns sa faca el bani cu el ? Milioane nu 10.000 usd....

 

2. De ce ar fi asa de PROST sa ti-l vanda doar tie ? - daca este asa de performant, in max 1 an de zile toti traderii din lume il vor cumpara, si toti vortranctiona cu el...( un secret e bine sa-l stie cat mai putine persoane....si 2 e deja o cifra mult prea mare pentru asta ). Cum iti garanteaza tie si ca peste 6 luni-1 an il vei putea folosi cu succes ? ( daca nimeni nu mai pierde bani pe forex de unde crezi ca va castiga robotelul tau ).

 

Sunt deacord cu Fukagenda - e o reclama "mascata" pe fata, dar am vrut sa fie un post pt " amatorii de vise si iluzii la sticlutza".

 

Aaaa si scuze pt postare raspuns aici.

 

Rog moderatorii sa mute posturile cu "robotelul fantastic" intr-o cusca...sa nu cumva sa scape sa ne umplem de hartii prin tara ...si asa nu prea avem curatenie. Asta ne-ar mai lipsi sa curga de undeva pe strazi, numai bancnote de cate 100 de parai Posted Image

Editat de ^^Lord_Ice^^
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor!

ma intereseaza cateva pareri despre roboteii de tranzactionare.....

mi-a prezentat un trader de forex , un robot creat de el care deschide pozitii multe si cam face profit...

1. de ce mi-ar vinde mie ?

2. e posibil sa functioneze doar pe demo?

3. functioneaza pe mt4, dar nu la toate casele de brokeraj care folosesc mt4....de ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am dat numele pt ca am cautat f mult pe google si nu am gasit absolut nimic..... de aceea am apelat la forumu asta , in ideea ca voi stiti mai multe...... e logic ca pare dubios sa-mi vanda mie programul, dar vroiam pareri in caz ca a mai auzit cineva sau lucreaza cineva cu chestia asta!

si ideea e ca deschide f multe pozitii. in fine... mai caut pareri. stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.