Sari la conținut

Sectiune comerciala


Postări Recomandate

offtopic : ma gandesc ca nu ar fi rau sa fie o sectiune commercial pe forumul asta. daca vrei sa vinzi ceva iti poti face un nou thread si sa incepi sa convingi lumea prin rezultate. io nu prea am gasit chestii care sa mearga si sa fie moca.si cred ca daca este un curs bun ai putea plati pentru el. pe forum de asemenea ai putea vedea pareri de la oameni care au fost la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Management

Daca mai sunt oameni interesati de asa ceva, sa scrie aici. Dar trebuie sa stiti ca daca voi face o astfel de sectiune pe Vamist va exista si o taxa luna pentru a deschide topicuri in acea sectiune. Si nu pentru ca ma astept sa fac bani din asta, dar nu vreau ca oamenii sa-si faca cont, sa puna un anunt si apoi sa nu mai dea pe Vamist. Va fi o taxa simbolica, lunara (ceva in genul 10 RON pe luna) si topicurile vor fi sterse la expirarea "abonamentului". Cat sa se filtreze ofertele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.