Sari la conținut

Wolf34


wolf34

Postări Recomandate

@ flames

stii vb ca un erou ma mult decat autorul in sine , dar cate tranzactii ai tu in lacrimele alea ale tale ?

poate ai citit , ha ha ha , pana la a sti sa aplici asta mai ai de escaladat multi munti

baieti , voi nu vedeti ca sunteti comozi si piata este dinamica ?

hai sa fim dinamici si sa nu ne mai ascundem

postti o chestie odata in cateva zole si mama ce erou este respectivul, piata se misca continuu; ai uitat sau omiteti??

hai , hai sa fim dinamici !!!!!

si @ flames nu mai rade si nu ma subestima ce este in fata ta pana nu cunosti, ca tare e ca primesc mesaje PM cum primesc de la multi

fii daca esti cu adevarat un adversar

daca esti daca nu , tot respectul

o seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ flames

0735673434 te astept dar mai ale pe Mihai Lupu care mi a spus la tel ca este mai bun decat autorul cartii

spunei sa nu uite ca autorul face si acum trading live

cred ca o mite asta si dac este cineva intradevar si tu , hai sa vb

este interesant ce stiti si ce as putea sa invat mai mult decat de la autor

hai

o zi buna , si daca ai lacrimi la ras strgetile cu un servetel , ca eu ce ati tradus voi nu socot mare lucru

success

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Iuliane, nu-ti critica nimeni experienta de trader pentru ca nu ai aratat ca o ai. Si nici nu avem ce subestima. Pentru noi esti doar un forumist nou despre care nu stim prea multe. Nici macar pentru cei care au auzit de numele tau nu reprezinti mai mult decat un alt membru care si-a facut cont pe Vamist. Asta este, asa incepem toti. Tot ce vedem este ca postezi intr-una si tot vrei sa-ti gasesti adversar. Nu ai destui pe piata? Daca vrei sa participi constructiv la discutii, esti binevenit. Sunt sigur ca lumea isi va da seama cu timpul de capacitatile tale. Daca vrei doar sa-ti cauti adversari in felul in care o faci acum, mai bine o faci in alta parte.

 

Pentru mine e interesant ca singurii experti in Neowave din Romania (conform spuselor tale - tu si cu Mihai Lupu), nu prea stiu cum sa interactioneze cu oamenii pe un forum public. Mihai Lupu a sfarsit in urma cu cativa ani prin a fi banat de pe Vamist. Si asta numai dupa cateva posturi. Nu as vrea sa te banez si pe tine pentru ca dupa aia ramane vamistul fara experti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... e ora 2 noaptea . abia am venit din mina . dupa un tur de piata am zis sa dau o tura pe Vamist. Bre oameni buni ia s-o iau eu minereste ca voi sunteti baieti subtiri si cred ca tineti la imaginea voastra .

Bai nea catelus ia mai dute matale un pic la origini si lasa-ne pe noi cu abureala ta . ai postat aici cat n-am postat eu intr-un an si n-ai spus nimic . Parerea mea e ca esti un papagal arogant care a iesit putin pe afara si acum intors pe meleagurile strabune crede ca aici a dat de prosti . simt asta pentru ca majoritatea care se reintorc acasa se reintorc mai dobitoci decat au plecat .Presupunand ca ai fi cel mai al dracului trader de pe planeta asta pentru mine esti un ZERO daca eu nu am nici un beneficiu din faptul ca te-am cunoscut . Prezinti interes doar in momentul in care ai ceva de dat . si din cate vad eu matale n-ai nimic de dat . decat cu presupusul . n-am vazut nici un grafic , nici o pozitie luata si argumentata . vorbe si iar vorbe . de vorbe e satula lumea. si prosti am vazut si noi destui nu e nevoie sa ne convingi . Ca in orice trade sunt sanse sa ma insel . Dar in cazul de fata nu cred. la oameni ma pricep mai bine decat la trade. omul care vorbeste mult si nu spune nimic ori e un fin diplomat ori e un bou . Matale nu cred ca esti diplomat . Mergi cu bine . Un baiat destept n-are timp de adversari el are treaba . Si lumea de aici are treaba....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 luni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.