Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

PantiH

karma = imaginatie

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 PantiH

PantiH

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 13 posts

• Tranzactionez din 2005
  • Broker curent Plus500
  • Strategie/tehnica folosita cea mai buna...cand nu uit de ea...

Posted 22 December 2011 - 12:09 AM

Salut oameni buni,e primul meu post,ma bucur sa-l scriu deoarece m-am inregistrat aici impresionat de cele scrise de criodi,wolf,stefan si poate alti cativa,in plus chiar consider ca este un forum f bun pt cei interesati de forex si nu numai,va doresc forex placut tuturor si iubire,multa iubire...de ce multa iubire? findca asta pare a fi esenta vietii din ce spun unii si eu dupa 20 de ani de casnicie...he he he ce bine ar fi daca si euro/usd ar creste constant si etern ca si dragostea pt sotia mea!

Edited by PantiH, 22 December 2011 - 02:49 AM.

• 0

#2 PantiH

PantiH

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 13 posts

• Tranzactionez din 2005
  • Broker curent Plus500
  • Strategie/tehnica folosita cea mai buna...cand nu uit de ea...

Posted 22 December 2011 - 03:28 AM

Stefan sau cine se ocupa de functionalitatea acestui forum: inregistrarea e ffffff greoaie,de aceea sunt multi care se uita si putini probabil care se inregistreaza/log,cu greu,fff greu am reusit sa ma inregistrez si sa ma si loghez,dai click pe linkul venit prin email(uff ce inchidere ratai...) bagi parola corecta sau cea prin mail si tot degeaba...fffff greoi...sorry,oricum aviz pt cei ce inca mai incearca: intre acele doua cuvinte trebuie SPATIU ok? din pct meu de vedere e inadmisibil un inregistrat la 100 de vizualizatori,evident e o problema de rezolvat la inregistrare/logare.
  • 0

#3 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 22 December 2011 - 10:09 AM

Salut si bine ai venit pe forum.

Ce anume se intampla dupa ce bagai parola? Iti dadea un mesaj de eroare? Acum te poti loga ok? Si o te rog sa-mi spui si ce browser si sistem de operare folosesti.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.