Sari la conținut

intrebare pentru stefan


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Management

Sunt in continuare deschis sa organizez concursuri in parteneriat cu brokeri (seriosi), dar am ceva pretentii legate de transparenta, exclusivitate si regulament... Si cum pretentile nu mi-au fost "satisfacute", nu s-a mai materializat nici un proiect. Sper totusi ca pe viitor sa mai fie concursuri. Chiar existau la un moment dat discutii avansate pentru organizarea unei competitii anuale. Din pacate totul s-a oprit cand s-a pus problema publicarii statement-urilor concurentilor la sfarsitul concursului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Da. Au spus ca politica lor este de a nu publica statementuri, iar eu le-am zis ca politica mea este de a le publica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...
  • Management

Momentan singurul lucru care impiedica organizarea unui astfel de concurs este lipsa unui sponsor (care nu trebuie sa fie neaparat un broker). Trebuie sa avem totusi o miza cat de cat motivanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandeam la varianta de a face un soi de fond de concurs al tuturor participantilor, nu mare, 30 usd/persoana, nu cred ca ar fi o problema pentru nimeni. Hai sa facem un sondaj sa vedem cati ar dori sa se inscrie in concurs cu suma aceasta. Sa vedem cati se strang.

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Este o problema pentru mine. Nu o sa cer bani userilor pentru a participa la un concurs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.