Sari la conținut

Inregistrare audio-video


Cosmin

Postări Recomandate

Interesant. Foarte interesant.

Ar fi fain daca ai putea seta playerul sa se poata viziona in format full screen.

 

Ca o mica completare cred ca trebuie aratat ca pe optiuni se tranzactioneaza contracte care contin un anumit numar limita de actiuni. In felul acesta comparatia intre costul investitiei initiale in tranzactionarea actiunilor sau loturilor FOREX si tranzactonarea unui numar de cotracte pe optiuni ar fi mai sugestiva!

 

Imi place! O sa urmaresc cu atentie aceste prezentari!

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru film. In 30 minute ai prezentat destul de multe aspecte privind tranzactia cu optiuni. N-ar fi rau sa ai si un grafic simplu cu axa x si y cand vorbesti despre call, put, strike, etc. Ma intelegi la ce fac referintahttp://www.theoptionsguide.com/images/long-call.gif

 

Am tranzactionat si eu optiuni pe igindex.co.uk dar prima e destul de mare. Platforma folosita de tine e mai profesionista sa zic asa. Poti dezvolta strategii complexe.

 

O sa urmaresc in continuare filmele, sunt foarte interesante. Felicitari inca o data si succes in ceea ce faci!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.