Sari la conținut

EURO <acronym title='Dolari americani'>USD</acronym>


Postări Recomandate

vin si eu cu o mica analiza. Sa vedem ce se va intampla. Ultimul val a si b ? am zis eu ca poate face parte dintr-un flat cu b failure dar nu imi place conditia

  • valul a este cel mai putin probabil un Double ZigZag sau o Combinatie Double

post-2700-0-29225100-1332140109_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Interesant ce se vede pe H4. Ar putea fi initierea unui impuls ascendent sau o corectie zig-zag. Un prim pas ar fi depasirea nivelului 1,2545 (nivelul maxim al valului 1).

post-4941-0-10514100-1338995411_thumb.pngeur[/acronym] usd h4.png]

Editat de Gigelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Salut la toti !

Ca sa facem o treaba buna pe acest grup si sa avem intradevar discutii constructive as vrea sa va fac cateva propuneri :

- sa postam fiecare membru activ cate o analiza tehnica care sa aiba la baza elliott sau neowaves ca sa incercam sa identificam nivelul de pregatire al fiecarui membru si sa indentificam si nivelul activ de membru .

- sa incercam sa facem o echipa din cei mai buni si sa schimbam idei si sa reanalizam graficele postate pentru o mai buna optimizare si aplicabilitate a acestor analize extrem de complexe.

- sa fim activi in discutii si sa stabilim si un program la care ne intalnim toti pe forum ca sa discutam .

Doar asa vom reusi , doar intr-o echipa serioasa si bine intentionata .

In plus, il rog pe Flames sa faca reguli stricte de acceptare a membrilor noi si sa puna la vot intre membrii acest lucru , dupa ce o sa le verifice nivelul de pregatire

si o sa-l posteze pe forum ca sa luam si noi cunostinta .

Va multumesc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.