Sari la conținut

Statementuri si profituri


Postări Recomandate

poate sa-mi explice mie cineva, cum pe forexpeacearmy, exista o sectiune cu testari de EA, cu statementuri care arata ca in 13 saptamani, se fac nu stiu cate zeci si sute% profit. Cu statement, cu tot. Oare sunt fake-uri sau cum naiba fac oamenii aia atatia bani? Cum explicati voi asta, poate stiti mai bine. Ceva pareri ar fi binevenite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Este posibil, sigur ca da. Dar si riscurile sunt la fel de mari. La un moment dat eram si eu intr-un concurs si facusem intr-o saptamana 800% profit, ce vremuri, ma luptam cu un individ Damien sau Damian, nu mai stiu exact cum il chema, era pe locul 1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.forexpeacearmy.com/metatrader_expert_advisor/forex_envy_power/real

la asa ceva ma refeream. oare sunt fake-uri statementurile astea? tranzactioneaza doar cu 0,01 loturi... interesant. de-ar fi adevarat ar fi frumos... voi ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Guttuso,

Despre schimb valutar am sa adaug citeva cuvinte : O platforma de tranzactionare tip Reuters centralizeaza cotatiile (bid si ask) de la cele mai mari banci din centrele financiare ale lumii, care acestea la rindul lor primesc cotatii de la banci mai mici, fondurii speculative, investitii, acestea la rindul coteaza pentru clientii (importatorii, exportatorii, ministere de finante, dealleri , brokeri, traderi)

Pentru mai multe informatii ai aici audio si letric: http://www.informedtrades.com/f112/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.forexpeac...envy_power/real

la asa ceva ma refeream. oare sunt fake-uri statementurile astea? tranzactioneaza doar cu 0,01 loturi... interesant. de-ar fi adevarat ar fi frumos... voi ce ziceti?

 

daca te uiti atent are deschise 52 de tranzactii

si nu mi-se pare o performanta asa de speriat a facut aproximativ 40% in 3 luni....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te uiti atent are deschise 52 de tranzactii

si nu mi-se pare o performanta asa de speriat a facut aproximativ 40% in 3 luni....

 

Nu stiu ce ti se pare de speriat profitul de 40% in trei luni. E foarte realizabil. Eu am pe real, spre exemplu, luna aceasta 10% si fara sa tranzactionez full time.

 

Print screen din trade explorerul unui cont live

 

post-2510-0-49833300-1340987998_thumb.png

 

Curba profitului lunii curente al aceluiasi cont

 

post-2510-0-49684400-1340988217_thumb.gif

 

Munciti suficient de mult si concentrati-va tot timpul efortul pe rezultate, pentru a imbunatati ceva decat de a va concentra, cum fac foarte multi, din pacate, pe pierderi. Doar un sfat.

 

Succes!

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.