Sari la conținut

Cine a castigat cel mai mult cu Forex si are cont pe forum?


vasile13

Postări Recomandate

Am crescut fiindca am tranzactii profitabile in floating si oscileaza, probabil din cauza asta. Ar fi undeva pe la 87% profitul, cu tot cu cele din floating, daca le-as inchide in acest moment. Nu stiu de ce nu isi face update, caci momentan gain-ul trebuie sa fie aproape 52.7%.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent cat ar fi gain-ul acum, eu sunt convins ca nu ai mai mult de 1000$ in cont, (de aceea am zis ca nu conteaza procentele, ca nu-ti permiti sa faci astfel de ghidusii cu un cont de 10000$)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dirzu e maestru cu pipeti el se bucura la procente, eu ma bucur la valoare, cand risc 5e ii risc fara emotie ca sunt bani de ciocolata. cand risti banii de o masina e o diferenta de emotie.

decat sa muncesc 2h pe zi pentru 1$ mai bine lipsa. astept sa apara unu sa zica ca face 100e pe zi dintr-un cont de 10k. restul sunt cancan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+1 iulik2k1.

obs : e cam greu sa faci 100e constant chiar si cu un cont de 10k.

 

si 50e mi se pare suficient. intr-un an se aduna minim 10k profit, echivalent 100% PROFIT.

 

destul de mult daca vb de un cont cu aport personal de 10k

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cineva interesat de o investitie? :D de ce credeti ca e asa greu sa faci dintr-un cont de 10k 100 euroi pe zi?nimic nu e imposibil.

 

:) Si tu esti convins ca la 10k ai acelasi randament ?

Te invit sa ne arati un cont de 10k cu banii tai, cu astfel de profit constant si dupa aceea poti intreba de investitii.

 

Deocamdata ai aratat un cont de 1000$ cu profit consistent realizat prin scalp (extras) :

60535759 2012.11.06 12:12 buy 1.00 eurusd 1.2795 0.0000 0.0000 2012.11.06 12:15 1.2796 0.00 0.00 0.00 10.00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cocolino 1987

cifrele arata f. bine, la asa o rata a profitului, la un cont mare faci o caruta de bani.

ce strategie folosesti? in functie de ce semnale intri si cum iesi? o scurta descriere daca se poate. mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am cum sa-ti arat ceva ce nu am.am vrut sa-ti arat ca se poate face.si da pot avea acelasi randament si cu 10k.care ar fi diferenta?ai ceva impotriva scalpingului?conteaza cum ii faci sau conteaza ca-i faci?

 

Nu, deloc.

 

Am probleme cu statement-urile fantastice fara istoric de minim 6 luni.

Ridic semnale de alarma si intrebare cand stapanii sustin lejeritatea de escaladare de la 1 televizor la 1 masina (valoare echivalenta)

 

Fara suparare :

 

1987 e anul nasterii ?

Ai economisit vreodata 10k eur sa-i ai cont/mana 100% independent si legal ?

Daca esti convins de ce nu faci pasul la contul de 10k pe banii tai ? De ce intrebi de investitori ?

Editat de radu103
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e anul nasterii

da am economisit 10k

consider ca nu e cazul sa dezbatem ce am eu sau nu.eu doar ti-am aratat ca se poate.acum ca tu esti toma necredinciosu sau tu nu poti e strict problema ta.dar se poate face 100e zilnic dintr-un cont de 10k.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.