Sari la conținut

In cautarea investitorilor!


Postări Recomandate

nu le am chiar deloc cu sl.de-asta nici nu le pun.ai vazut,cand le-am pus am pierdut.felicitari pentru noul cont si pipsi multi.o sa mai profit de bunatatea ta si o sa-ti mai adresez cateva intrebari.dar asta pe privat.si binenteles daca tu vrei sa-mi raspunzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ cocolino

poti sa ma intrebi ce vrei, pot sa-ti trimit inclusiv contractul de mandat pe care-l am cu clientii mei.

sunt bani f. multi in tara asta, daca esti serios si muncesti vei avea clienti! la fel am mers si eu la ultimii, cu statementul dupa mine! prima data vor baga mai putin, apoi daca vad ca faci profit, vor baga mai mult! Trebuie sa fii serios, muncitor si sa nu te ia valul!

Absolut toti mi-au spus ca mai baga bani daca facem profit. Asa ca...bani sunt. Fac jobul asta din 2006 si stiu ce vb!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar despre asta vroiam sa te intreb.ce contracte,ce acte sau ce proceduri sunt intre tine si clienti.daca se poate sa-mi trimiti contractul ar fi super.putin zici.la tine cred ca 10000 sunt putini dar pentru mine ar fi super.bine,nu m-as supara nici cu 50000 ca tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut dragi colegi.am hotarat datorita timpului limitat sa tranzactionez pe tf de 4h.inainte tranzactionam pe tf mai mici dar deoarece timpul nu imi permite pe h4 imi pot supraveghe tranzactiile mai bine. am mai hotarat deasemenea sa tranzactionez mai multe perechi valutare si nu doar eur/usd si gpb/usd asa cum spusesem la inceputul topicului.am luat aceasta decizie in urma testarii strategiei pe mai multe perechi cu rezultate bune.cu respect

Editat de cocolino1987
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asa arata statementul cu pozitii deschise pe celelalte perechi valutare...doamne ajuta.mi-am propus ca luna asta sa incerc sa realizez un profit de 3000 pips.sper sa pot realiza acest target.e doar un gand.daca se poate bine daca nu iar bine.sincer ma simt mai comfortabil tranzactionand pe h4 desi d.p.d.v al profitului cred ca tf mai mici pot aparea aportunitati de tranzactionare mai dese si cu un profit bunicel.dar tinand cont ca timpul nu imi permite,raman la h4 si d1.

DetailedStatement.htm

Editat de cocolino1987
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.