Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
* * * * * 1 votes

Alarma Ichimoku

ichimoku alarm

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 ykedo

ykedo

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 9 posts

Posted 13 March 2013 - 10:22 AM

Salut. Cei care se pricep la programare, am si si eu nevoie de o alarma, pentru indicatorul ichimoku.

O simpla alarma care sa scoata un zgomot, sa imi atraga atentia, atunci cand kumo up se interscteaza cu , kumo down, pe tf pe care este deschis.

Multumesc mult!

Edited by Criodi, 13 March 2013 - 10:28 AM.
Modificat titul. "Alarma" era prea generic. Am pus "Alarma Ichimoku"

• 0

#2 Criodi

Criodi

Forexist activ

• Moderators
  • PipPipPipPipPip
  • 499 posts

Posted 13 March 2013 - 11:17 AM

Atasat.

Attached Files

• 0

Project Mayhem. Organized Chaos. The Bureaucracy of Anarchy. Support groups. Sort of.

#3 ykedo

ykedo

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 9 posts

Posted 13 March 2013 - 11:36 AM

@Criodi                             

Multumesc mult!

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: ichimoku, alarm

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.