Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Schimbari in politica legata de bloguri...

bloguri forex trading

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 25 March 2013 - 12:31 AM

...schimbari in bine (zic eu). Daca aveti un blog extern si vreti sa afle si colegii forumisti de el, puteti de acum sa va faceti un "blog extern". Concret, asta inseamna ca puteti pune un link in sectiunea bloguri de pe Vamist catre blogul vostru extern. Ma rog, cred ca sunt cam incoerent la ora asta, asa ca sunt sigur ca o sa va dati seama despre ce e vorba daca accesati http://forum.vamist.ro/blogs , click pe "create a blog" si la pasul 2 selectati "link to external blog". O singura rugaminte (deci nu sunteti obligati sa faceti asta daca nu vreti) as avea: sa puneti si voi link catre Vamist pe blogul vostru.

Alta noutate legata de bloguri este ca daca aveti un blog local (adica hostat aici pe Vamist), acum puteti importa feed-uri RSS.

• 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.