Sari la conținut

Dr. Alexander Elder in Romania


Postări Recomandate

  • Management

XTB organizeaza o serie de seminarii online la care va participa si Elder. Si pentru ca am fost placut impresionat de faptul ca au reusit sa-l aduca pe Elder in Romania (chiar daca numai virtual), Vamist este partener la acest eveniment. Deci ii invit pe cei interesati sa se inscrie gratuit folosid formularul de aici de pe forum

 

Stiu ca sunt ceva oameni care nu vor fi de acord cu mine, dar parerea mea este ca seminariile merita urmarite, mai ales ca sunt si gratuite. Pe pagina evenimentului aveti mai multe detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • Moderators

La prima citire am zis ca e un eveniment offline si eram bucuros tare. Deja ma pregateam sa sun niste prieteni de-o cazare sau vreun hotel de vreo camera. Visam deja un after party vamist. M-am dezumflat la a doua citire cand am vazut ca treaba e online.

 

Bine, nu zic nu, e ok ca macar online avem ceva, dar cand o punem si noi de-un eveniment offline similar despre trading cu un after party si tot ce trebuie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Pai momentan nu cred ca ne permitem sa-l aducem pe Elder, asa ca propun sa facem after party-ul si cand mai crestem il invitam si pe Elder :) Sau ma rog, poate ca ne permitem daca facem un crowd funding.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • Management

A fost interesant seminarul de azi cu Elder. Am inteles ca o sa mai fie unul si luna viitoare pentru cei interesati. Si se pare ca printre cei inscrisi au fost si persoane ale caror numere de telefon au fost gresite. In cazul in care nu ati fost sunati pentru a va confirma participarea, acesta este motivul. Mai e o sansa luna viitoare, dar o sa modific formularul de inscriere dupa ce aflu detalii. 

 

Edit
Cel de azi a fost pentru incepatori, dar chiar si asa, tot a fost interesant. Inca nu stiu daca urmatorul o sa fie la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • Management

Al doilea seminar cu Elder va avea loc in data de 18 Iulie. Daca vreti sa participati, folositi forumlarul de inscriere de pe Vamist http://forum.vamist.ro/page/seminarii_alexander_elder.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.